MŁODZICY PRZEGRYWAJĄ, A TRAMPKARZE WYGRYWAJĄ SPARING Z KŁOSEM CHEŁM

Sparingi w środku tygodnia? Granie do samej nocy? Czemu nie? W środę 30.03.2022 nasze drużyny młodzieżowe zagrały u siebie z KŁOS GM CHEŁM. Młodzicy swoje spotkanie przegrali 1:2 (0:0), a trampkarze wygrali 10:0 (8:0). Dziękujemy przeciwnikom za spotkania i życzymy powodzenia w rozgrywkach ligowych.
—–
Mecz młodzików, to bardzo dobre spotkanie obfitujące w zwroty akcji, pojedynki indywidualne i ciekawe rozwiązania taktyczne. Wynik był otwarty do ostatniej minuty, ale to my tym razem zeszliśmy z boiska pokonani. Zabrakło trochę szczęścia, gdy słupek uratował przeciwników przed stratą gola i gdy niefortunnie straciliśmy drugą bramkę. Nie mniej jednak dla nas to na pewno bardzo wartościowy sparing z wymagającym rywalem, a przegrana z pewnością wiele nas nauczy. Jedyną bramkę dla Polesia w tym meczu zdobył Jakub Ramenda.
—–
Mecz trampkarzy, to nasza zdecydowana przewaga w pierwszej połowie, chociaż należy zaznaczyć, że przeciwnicy grali w osłabieniu, w dużej mierze składem młodzików. Tym większy szacunek dla nich za walkę, tym bardziej, że okazali się drużyną bardzo mądrze poukładaną taktycznie i ciekawie grającą w piłkę. Nie mniej jednak, to my stworzyliśmy sobie więcej sytuacji bramkowych i zasłużenie wygrywaliśmy to spotkanie do przerwy 8:0, chociaż również w naszym składzie zabrakło kilku podstawowych zawodników. W drugiej połowie gra się wyrównała, przeciwnicy ambitnie dążyli do zdobycia bramki, jednak skutecznie im to udaremniliśmy. Ostateczny wynik 10:0 może cieszyć, ale trzeba przyznać, że nad niektórymi elementami musimy jeszcze szczególnie popracować. Bramki dla Polesia zdobywali: Karol Proniuk x5, Szymon Latała x3, Dawid Gołoś x1 i Błażej Kuśmicki x1.
—–
Skład drużyny młodzików: Adrian Grzegorczyk, Franciszek Grzegorczyk, Alan Józefczuk, Michał Kloc, Marcel Krupiński, Paweł Niewęgłowski, Krzysztof Parasion, Filip Paszkowski, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski, Maciej Szczepanik.
—–
Skład drużyny trampkarzy: Bartosz Czajkowski, Oskar Golonka, Dawid Gołoś, Adrian Grzegorczyk, Sebastian Jung, Michał Kloc, Błażej Kuśmicki, Michał Latała, Szymon Latała, Karol Proniuk, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski, Filip Szadkowski