WSPIERAJ POLESIE PODCZAS ZAKUPÓW

NOWOŚĆ!  Prosimy o Twoją bezpłatną pomoc dla Klubu w nowej formie! Poniżej szczegółowa instrukcja! Jeżeli robisz zakupy w Internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, od dziś możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do naszego Klubu, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl. Ty nic nie dopłacasz!
 
Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1300 sklepów (np. Allegro, Decathlon, Lidl, CCC, eobuwie, Euro RTV AGD, Plus, Adidas, Smyk, mediaexpert, i wiele innych: https://fanimani.pl/sklepy), a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów (np. booking, wakacje.pl).
 
Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.
➡️ 1. Zarejestruj się w FaniMani.pl
Jeśli zarejestrujesz się z tego linku – https://fanimani.pl/…/bd77086e8d9d4f348506a1f9528734a8/ – i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy DODATKOWE 5 zł 
➡️ 2. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie „Przypominajka FaniMani” do swojej przeglądarki
To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani – https://fanimani.pl/polesieurszulin/ – aby zainstalować Przypominajkę!
Dodatkowo – gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę – wejdź na www.fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my OTRZYMAMY 1 zł DAROWIZNY! 
➡️ 3. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore)
Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1300 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.
 
Dziękujemy, że jesteś z nami! Polesie Urszulin – nasz klub, nasza drużyna!

ZA NAMI TURNIEJ ORLIKÓW I ŻAKÓW

W sobotę 20.02.2021 r. odbył się nasz kolejny wewnętrzny I Halowy Turniej Piłki Nożnej POLESIE 2021. Tym razem w sportowej rywalizacji wzięły udział dzieci z grup żak i orlik, podzielone w swoich kategoriach wiekowych na drużyny: czerwoną, żółtą, niebieską i pomarańczową. Było dużo radości z gry, wiele wspaniałych akcji i pięknych bramek. Czego, jak czego, ale emocji na pewno nie brakowało. Turniej prowadzony był bez klasyfikacji. Wszyscy uczestnicy otrzymali złote medale i zostali zwycięzcami!

POLESIE NA UNIA CUP 2021 i MUKS CUP 2021

W dniach 27-28 lutego 2021 r. (sobota-niedziela) nasza drużyna młodzików, złożona z 12 powołanych zawodników z rocznika 2008 i 2009, weźmie udział w dwóch turniejach halowych. W sobotę zagramy w Wilkołazie na UNIA CUP 2021 organizowanym przez KS UNIA Wilkołaz. Wieczór i noc spędzimy w Domu Sportowca w Kraśniku, żeby dobrze się zregenerować i w pełni sił przystąpić do kolejnych rozgrywek. W niedzielę natomiast wystąpimy na MUKS CUP 2021 organizowanym przez MUKS Kraśnik. Życzcie powodzenia naszym chłopakom!

I HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ POLESIE 2021 DLA ORLIKÓW i ŻAKÓW

W sobotę 20 lutego 2021 r. nasze drużyny orlików i żaków, a więc wszyscy zawodnicy z 2 grup, rozegrają wewnętrzny turniej. Startujemy o godz. 10:00. W tych grupach wiekowych nie będziemy prowadzili klasyfikacji i przyznawali nagród indywidualnych, natomiast dla wszystkich uczestników przewidzieliśmy pamiątkowe medale. W przerwie dużo integracji i smaczna pizza prosto z Pizzerii Klimat. Liczymy na dużo radości z gry w piłkę nożną i wspólny dobry czas.