JAGODA KASZEWSKA W SZEROKIEJ KADRZE REPREZENTACJI WOJEWÓDZTWA

Takie informacje lubimy! 21 stycznia 2023 r. nasza zawodniczka Jagoda Kaszewska (rocznik 2009) wzięła udział w konsultacji szkoleniowo-selekcyjnej w Krasnymstawie i została powołana do szerokiej kadry województwa lubelskiego w piłce nożnej w kategorii juniorka młodsza. Ogromne gratulacje dla Jagody, jej rodziców oraz sztabu szkoleniowego! Jesteśmy dumni i bardzo się cieszymy!!! Przed Jagodą nowe wyzwania i ciężka praca, a my będziemy jej zawsze kibicować w spełnianiu piłkarskich marzeń.

ZAPISY NA TRENINGI PIŁKI NOŻNEJ W 2023 ROKU

Halo Rodzice! Klub Sportowy Polesie Urszulin ogłasza zapisy na treningi piłki nożnej prowadzone przez licencjonowanych trenerów UEFA na obiektach sportowych w Urszulinie. Zapraszamy dziewczynki i chłopców z roczników 2016/2017 (grupa skrzat), 2014/2015 (grupa żak), 2012/2013 (grupa orlik) oraz 2009/2010/2011 (grupa młodzik). Wszelkie szczegółowe informacje, w tym harmonogram zajęć i formularz zgłoszeniowy, znajdują się na naszej stronie (TRENINGI i ZAPISY).
 
Szkółka Piłkarska Polesie Urszulin posiada ZIELONY CERTYFIKAT Polskiego Związku Piłki Nożnej, czyli pomyślnie przeszła proces weryfikacji oraz spełnia wszelkie wytyczne i kryteria PZPN w kwestii szkolenia dzieci i młodzieży.
 
➡DLACZEGO DZIECI POWINNY UPRAWIAĆ SPORT? 
 
1) Wzmocnienie ciała i lepsza koordynacja ruchowa
2) Poprawa metabolizmu i profilaktyka otyłości
3) Zapobieganie chorobom i hartowanie ciała
4) Pomoc w uniknięciu wad postawy
5) Kształtowanie wytrwałości i zdrowej rywalizacji
6) Poprawa zdolności uczenia się
7) Wyciszenie się
8) Uczenie właściwych wartości
9) Umacnianie więzi z rówieśnikami
10) Tworzenie podwalin przyszłej kariery sportowej
 
Zapraszamy na treningi w Polesiu!

VIDEO RELACJA Z WARSZTATÓW DRYBLINGU W URSZULINIE

Była moc! Był ogień! A teraz jest video relacja z warsztatów dryblingu piłkarskiego (Urszulin, 2-3.12.2022 r.), które na nasze zaproszenie poprowadził wicemistrz świata w grze 3v3 i reprezentant Polski w Street Soccer Piotr „Olo” Oleksik. Bądźcie czujni! Planujemy kolejne podobne wydarzenia!
——
Dziękujemy firmie AGROMARINA Sp. z o.o. z Kulczyna za pomoc w organizacji WARSZTATÓW DRYBLINGU PIŁKARSKIEGO w Urszulinie.