O POLESIU W NOWEJ KSIĄŻCE

Na rynku księgarskim ukazała się właśnie ciekawa pozycja pt. „100 Klubów na 100-lecie LZPN”, której autorem jest Jacek Kosierb. W tej publikacji znajdziecie aż 6 stron na temat naszego Klubu, ale także krótkie historie wielu innych klubów z województwa lubelskiego, w tym m.in. naszych partnerów Górnika Łęczna i Lublinianki. Od poniedziałku 28.11.2022 r. książkę możecie wypożyczyć w Gminnej Bibliotece Publicznej w Urszulinie, Książnicy Pana Jana w Wytycznie oraz w Bibliotece Szkolnej Zespołu Szkół w Urszulinie. Zachęcamy do lektury!

POZNAJ POLSKĘ NA SPORTOWO: POLESIE NA MECZU POLSKA – CHILE

#PoznajPolskęNaSportowo

W środę 16.11.2022 r. kilkudziesięciu zawodników z naszych drużyn młodzików i trampkarzy zupełnie bezpłatnie zobaczyło na żywo w Warszawie mecz Reprezentacji Polski z Chile. Ach co to był za dzień! Kibicowaliśmy przecież naszym najlepszym piłkarzom. Gra układała się różnie, ale ostatecznie po golu strzelonym w końcówce spotkania Polska wygrała 1:0. Radość była wielka, a te niesamowite emocje na pewno zapamiętamy do końca życia!

Wyjazd na wydarzenie był możliwy dzięki zaangażowaniu naszego Prezesa Grzegorza Gołosia i udziałowi Klubu w projekcie „Poznaj Polskę na Sportowo” prowadzonego przez Polski Związek Piłki Nożnej i finansowanego ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki. Oprócz bezpłatnych biletów na mecz otrzymaliśmy także dotację na transport, opiekę i wyżywienie. To był super dzień! Dziękujemy! 

DZIĘKUJEMY ZA WSPIERANIE NASZYCH DZIAŁAŃ

 
Dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku wspierają działania Klubu Sportowego Polesie Urszulin!
 
Gmina Urszulin, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Ministerstwo Edukacji i Nauki, Polski Związek Piłki Nożnej, Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Centrum Medyczne VITA, Pizzeria Klimat, Delikatesy Krystyny i Adama Wojcieszuków oraz firma AGROMARINA Sp. z o.o., a także rodzice naszych zawodników.
 
To właśnie dzięki tym partnerom możemy działać i stale się rozwijać dla dobra dzieci oraz lokalnego sportu. Jesteśmy wdzięczni!

JEDZIEMY NA MECZ REPREZENTACJI POLSKI

JEDZIEMY!!! Kilkudziesięciu zawodników Polesia z roczników 2007-2011 całkowicie bezpłatnie obejrzy na żywo mecz Polska – Chile, który zostanie rozegrany 16 listopada 2022 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. A wszystko to dzięki zaangażowaniu naszego Prezesa Grzegorza Gołosia oraz wsparciu Polskiego Związku Piłki Nożnej i Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach projektu „Poznaj Polskę Na Sportowo”. Dziękujemy!!!

BLAZEPOD – TESTY SZYBKOŚCI I CZASU REAKCJI

W poniedziałek 7.11.2022 r. nasi zawodnicy z grupy młodzik przeszli testy szybkości i czasu reakcji z wykorzystaniem nowoczesnej platformy BlazePod.
 
BlazePod wprowadza do treningu zupełnie nowe bodźce skupiając się na rozwoju nie tylko cech fizycznych, ale i umysłowych. Umysł każdego sportowca jest równie kluczowy co jego sprawność fizyczna. Rozwój takich cech jak czas reakcji, refleks i szybkość podejmowania decyzji wymaga od nas wprowadzania do treningu nowych bodźców i sekwencji, które różnią się od stałych schematów. Dzięki temu pobudzamy nasz układ nerwowy i rozwijamy plastyczność naszego mózgu, co skutkuje poprawą naszej motoryki i szybkości. BlazePod to rewolucyjny system treningowy składający się z podów, akcesoriów i aplikacji. Po każdym teście lub treningu aplikacja przesyła rezultat i podsumowanie osiągnięć, które mogą służyć do analizy i śledzenia rozwoju zawodników.