SEZON 2018/2019

W sezonie 2018/2019 nasze drużyny rozgrywały mecze w następujących kategoriach wiekowych:

  • TRAMPKARZ w ramach Chełmskiej Ligi Trampkarzy ChOZPN (system ligowy, rocznik 2004-2006)
  • MŁODZIK w ramach Chełmskiej Ligi Młodzików ChOZPN (system ligowy, rocznik 2007-2008)
  • ORLIK w ramach rozgrywek ChOZPN (system turniejowy, rocznik 2008-2009)

Drużyny trampkarzy i młodzików zajęły 3 miejsca w lidze. Wyniki spotkań w sezonie 2018/2019 w terminarzu poniżej.

Kadrę Klubu w sezonie 2018/2019 tworzyli:

SZTAB SZKOLENIOWY: Zbigniew Bądaruk, Mateusz Wawrzusiszyn,  Adrian Wójcik, Grzegorz Gołoś (kierownik drużyny)

ROCZNIK 2004-2006: Bartłomiej Bedłuszak, Szymon Czekała, Paweł Gorajski, Michał Gorajski, Kacper Grzywaczewski, Jędrzej Kolasa, Jakub Kołodziej, Hubert Kowalczuk, Kamil Kuśmierz, Bartosz Lewandowski, Przemysław Łapiński, Mateusz Marcinkowski, Marcin Marcinkowski, Jakub Myć, Łukasz Piotruk, Hubert Radko, Dawid Radko, Jakub Rutkowski, Piotr Stolarczyk, Miłosz Sytyk, Karol Śledziński.

ROCZNIK 2007-2008: Mateusz Cegłowski, Bartosz Czajkowski, Paweł Dyszewski, Oskar Golonka, Dawid Gołoś, Filip Grabowicz, Sebastian Jung, Jakub Kunach, Szymon Latała, Stefan Mendel, Karol Proniuk, Karol Sitkowski, Filip Szadkowski, Tomasz Szczepanik.

ROCZNIK 2009-2010: Adrian Grzegorczyk, Franciszek Grzegorczyk, Alan Józefczuk, Bartłomiej Kędzierski, Kacper Kędzierski, Marcel Krupiński, Krystian Mikitiuk, Dawid Mikusek, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski, Maciej Szczepanik, Mateusz Wiczuk.

ROCZNIK 2011-2012: Szymon Baryła, Krzysztof Burnat, Piotr Czerwiński, Szymon Grabowicz, Paweł Jung, Wojciech Kierepka, Konrad Królikowski, Miłosz Kudyba, Dominik Latała, Mateusz Ordowski, Fabian Proniuk, Gniewosz Proniuk, Bartosz Prucnal, Jan Ramenda, Oliwier Redzik, Gabriel Sierociuk, Nikodem Sierociuk, Kacper Wałecki, Ksawery Wojcieszuk, Kacper Wyrostek

DataMeczWynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykułKolejka
KS POLESIE URSZULIN vs Olimpia Wyryki Chełmska Liga Trampkarzy ChOZPN2018/19
Urszulin
-
Hutnik Ruda-Huta vs KS POLESIE URSZULINChełmska Liga Młodzików ChOZPN2018/19
Ruda Huta
-
Hutnik Ruda-Huta vs KS POLESIE URSZULINChełmska Liga Trampkarzy ChOZPN2018/19
Ruda Huta
-
KS POLESIE URSZULIN vs Granica DorohuskChełmska Liga Młodzików ChOZPN2018/19
Urszulin
-
KS POLESIE URSZULIN vs Pławanice KamieńChełmska Liga Młodzików ChOZPN2018/19
Urszulin
-
KS POLESIE URSZULIN vs Pławanice KamieńChełmska Liga Trampkarzy ChOZPN2018/19
Urszulin
-
Vitrum Wola Uhruska vs KS POLESIE URSZULINChełmska Liga Młodzików ChOZPN2018/19
Dubeczno
-
Hutnik Dubeczno vs KS POLESIE URSZULINChełmska Liga Trampkarzy ChOZPN2018/19
Dubeczno
-
KS POLESIE URSZULIN vs Victoria ŻmudźChełmska Liga Młodzików ChOZPN2018/19
Urszulin
-
KS POLESIE URSZULIN vs Unia BiałopoleChełmska Liga Trampkarzy ChOZPN2018/19
Urszulin
-
Vojsławia Wojsławice vs KS POLESIE URSZULINChełmska Liga Młodzików ChOZPN2018/19
Wojsławice
-
Tatran Kraśniczyn vs KS POLESIE URSZULINChełmska Liga Trampkarzy ChOZPN2018/19
Kraśniczyn
-
KS POLESIE URSZULIN vs Znicz Siennica RóżanaChełmska Liga Młodzików ChOZPN2018/19
Urszulin
-
KS POLESIE URSZULIN vs Start 1944 KrasnystawChełmska Liga Trampkarzy ChOZPN2018/19
Urszulin
-
Frassati Fajsławice vs KS POLESIE URSZULINChełmska Liga Trampkarzy ChOZPN2018/19
Fajsławice
-
Hetman Żółkiewka vs KS POLESIE URSZULINChełmska Liga Młodzików ChOZPN2018/19
Żółkiewka
-
Ogniwo Wierzbica vs KS POLESIE URSZULIND1 Młodzik "LZPN Oddział Chełm" Grupa 42019/2020
Wierzbica
-
KS POLESIE URSZULIN vs UKS NIEDŹWIADEK CHEŁM 2009D1 Młodzik "LZPN Oddział Chełm" Grupa 42019/2020
Urszulin
-
Hutnik Dubeczno vs KS POLESIE URSZULIND1 Młodzik "LZPN Oddział Chełm" Grupa 42019/2020
Dubeczno
-
KS POLESIE URSZULIN vs Victoria ŻmudźD1 Młodzik "LZPN Oddział Chełm" Grupa 42019/2020
Urszulin
-
Bug Hanna vs KS POLESIE URSZULINE1 Orlik "LZPN Oddział Chełm" Grupa 22019/2020
-
Niedźwiadek Chełm I vs KS POLESIE URSZULINE1 Orlik "LZPN Oddział Chełm" Grupa 22019/2020
-
Niedźwiadek Chełm II vs KS POLESIE URSZULINE1 Orlik "LZPN Oddział Chełm" Grupa 22019/2020
-
AP FPF Włodawa vs KS POLESIE URSZULINE1 Orlik "LZPN Oddział Chełm" Grupa 22019/2020
-
Włodawianka Włodawa vs KS POLESIE URSZULIND1 Młodzik "LZPN Oddział Chełm" Grupa 42019/2020
Włodawa
-
KS POLESIE URSZULIN vs Bug HannaE1 Orlik "LZPN Oddział Chełm" Grupa 22019/2020
-
KS POLESIE URSZULIN vs Niedźwiadek Chełm IE1 Orlik "LZPN Oddział Chełm" Grupa 22019/2020
-
KS POLESIE URSZULIN vs Niedźwiadek Chełm IIE1 Orlik "LZPN Oddział Chełm" Grupa 22019/2020
-
KS POLESIE URSZULIN vs AP FPF WłodawaE1 Orlik "LZPN Oddział Chełm" Grupa 22019/2020
-
KS POLESIE URSZULIN vs Ogniwo WierzbicaD1 Młodzik "LZPN Oddział Chełm" Grupa 42019/2020
Urszulin
-
UKS NIEDŹWIADEK CHEŁM 2009 vs KS POLESIE URSZULIND1 Młodzik "LZPN Oddział Chełm" Grupa 42019/2020
Chełm
-
KS POLESIE URSZULIN vs Hutnik DubecznoD1 Młodzik "LZPN Oddział Chełm" Grupa 42019/2020
Urszulin
-
Victoria Żmudź vs KS POLESIE URSZULIND1 Młodzik "LZPN Oddział Chełm" Grupa 42019/2020
Żmudź
-
KS POLESIE URSZULIN vs Włodawianka WłodawaD1 Młodzik "LZPN Oddział Chełm" Grupa 42019/2020
Urszulin
-
GKS UNIA REJOWIEC vs KS POLESIE URSZULIND1 Młodzik II "LZPN Oddział Chełm"2019/2020
-
BRAT CUKROWNIK SIENNICA NADOLNA vs KS POLESIE URSZULIND1 Młodzik II "LZPN Oddział Chełm"2019/2020
-
KS POLESIE URSZULIN vs KŁOS CHEŁMD1 Młodzik II "LZPN Oddział Chełm"2019/2020
-
HUTNIK RUDA HUTA vs KS POLESIE URSZULIND1 Młodzik II "LZPN Oddział Chełm"2019/2020
-
KS POLESIE URSZULIN vs HUTNIK DUBECZNOD1 Młodzik II "LZPN Oddział Chełm"2019/2020
-
HETMAN ŻÓŁKIEWKA vs KS POLESIE URSZULIND1 Młodzik II "LZPN Oddział Chełm"2019/2020
-
KS POLESIE URSZULIN vs ZNICZ SIENNICA RÓŻANAD1 Młodzik II "LZPN Oddział Chełm"2019/2020
-
VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE vs KS POLESIE URSZULIND1 Młodzik II "LZPN Oddział Chełm"2019/2020
-
KS POLESIE URSZULIN vs VITRUM WOLA UHRUSKAD1 Młodzik II "LZPN Oddział Chełm"2019/2020
-
VICTORIA ŻMUDŹ vs KS POLESIE URSZULIND1 Młodzik II "LZPN Oddział Chełm"2019/2020
-
KS POLESIE URSZULIN vs NIEDŹWIADEK CHEŁM 2008D1 Młodzik II "LZPN Oddział Chełm"2019/2020
-
Hutnik Ruda-Huta vs KS POLESIE URSZULIND1 MŁODZIK - GRUPA 12020/2021
Ruda Huta
-
Hutnik Ruda-Huta vs KS POLESIE URSZULINC1 TRAMPKARZ - GRUPA 12020/2021
Ruda Huta
-
KS POLESIE URSZULIN vs GKS UNIA REJOWIECE1 ORLIK GRUPA 32020/2021
-
Bug Hanna vs KS POLESIE URSZULINE1 ORLIK GRUPA 32020/2021
-
Spółdzielca Siedliszcze vs KS POLESIE URSZULINE1 ORLIK GRUPA 32020/2021
-
KS POLESIE URSZULIN vs Spółdzielca SiedliszczeF1 ŻAK GRUPA C2020/2021
-
KS POLESIE URSZULIN vs Włodawianka WłodawaF1 ŻAK GRUPA C2020/2021
-
KS POLESIE URSZULIN vs Ogniwo WierzbicaF1 ŻAK GRUPA C2020/2021
-
KS POLESIE URSZULIN vs Sawena SawinD1 MŁODZIK - GRUPA 12020/2021
-
KS POLESIE URSZULIN vs Sawena SawinC1 TRAMPKARZ - GRUPA 12020/2021
-
KS POLESIE URSZULIN vs Włodawianka WłodawaD1 MŁODZIK - GRUPA 12020/2021
-
KS POLESIE URSZULIN vs Włodawianka WłodawaC1 TRAMPKARZ - GRUPA 12020/2021
-
Pławanice Kamień vs KS POLESIE URSZULIND1 MŁODZIK - GRUPA 12020/2021
Kamień
-
Pławanice Kamień vs KS POLESIE URSZULINC1 TRAMPKARZ - GRUPA 12020/2021
Kamień
-
KS POLESIE URSZULIN vs Vitrum Wola UhruskaC1 TRAMPKARZ - GRUPA 12020/2021
-
KS POLESIE URSZULIN vs Olimpia Wyryki C1 TRAMPKARZ - GRUPA 12020/2021
-
Ogniwo Wierzbica vs KS POLESIE URSZULIND1 MŁODZIK - GRUPA 12020/2021
Wierzbica
-
Ogniwo Wierzbica vs KS POLESIE URSZULINC1 TRAMPKARZ - GRUPA 12020/2021
Wierzbica
-
KS POLESIE URSZULIN vs Granica DorohuskD1 MŁODZIK - GRUPA 12020/2021
-
KS POLESIE URSZULIN vs Granica DorohuskC1 TRAMPKARZ - GRUPA 12020/2021
-