TRENINGI

  • TRENINGI DRUŻYNOWE

Prowadzimy profesjonalne treningi piłkarskie dla chłopców i dziewczynek w wieku od 5 do 15 lat. W każdej chwili można dołączyć do naszych drużyn w kategoriach skrzat (U6, U7), żak (U8, U9), orlik (U10, U11), młodzik (U12, U13) i trampkarz (U14, U15). Nasz sztab szkoleniowy tworzą doświadczeni trenerzy z licencjami UEFA. Dysponujemy pełnowymiarowym boiskiem piłkarskim z pełnym zapleczem technicznym, salą gimnastyczną oraz profesjonalnym sprzętem treningowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić szkolenie piłkarskie na najwyższym poziomie. Stawiamy na indywidualizację, kreatywność, intensywność, szczegółowość i mentalność. Lubimy to co robimy, dlatego działamy z pasją! Chcesz dowiedzieć się więcej lub zapisać swoje dziecko na zajęcia? Jeszcze dziś skontaktuj się z nami! Aktualny harmonogram treningów: http://www.polesieurszulin.pl/harmonogram-treningow/

  • TRENINGI INDYWIDUALNE

Obok treningów drużynowych organizujemy również dodatkowe treningi indywidualne i w małych grupach dla wszystkich zainteresowanych zawodników (bez względu na przynależność klubową!) w kategoriach orlik, młodzik, trampkarz i junior. Dbamy o przygotowanie zawodnika pod kątem indywidualnych umiejętności piłkarskich, rozumienia gry i skutecznego podejmowania decyzji na boisku. Marzysz o prawdziwej karierze piłkarskiej dla siebie lub swojego dziecka? Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, ile znaczy rozwój indywidualny. Wystarczy się do nas odezwać!

  • TRENINGI MENTALNE

Proponujemy również profesjonalne treningi mentalne dla sportowców. Z nami dowiesz się czym jest prawdziwa motywacja, jak wyznaczać i realizować cele, jak wznieść się na wyższy poziom świadomości, jak ciągle się rozwijać, jak pokonywać strefy komfortu, jak rozwiązywać problemy i kontrolować emocje. Teraz wiedza dostępna dla najlepszych sportowców na świecie, jest w zasięgu ręki każdego. Zapraszamy do współpracy zawodników oraz kluby sportowe. Zapytaj nas o szczegóły!