WAŻNE ZWYCIĘSTWA TRAMPKARZY I MŁODZIKÓW

Bardzo udany weekend naszych drużyn. Tym razem zarówno trampkarze, jak i młodzicy wygrywają swoje spotkania i dopisują kolejne 3 punkty w ligowej tabeli. W piątek 6.05.2022 trampkarze odnoszą zwycięstwo 2:1 (1:0) nad Spółdzielcą Siedliszcze, a w sobotę 7.05.2022 młodzicy pokonują 3:0 (3:0) Unię Rejowiec. Wielkie brawa!
—–
Mecz trampkarzy, to kolejny sprawdzian z wymagającym przeciwnikiem, jakim bez wątpienia jest Spółdzielca Siedliszcze – zwycięzca naszej grupy w rundzie jesiennej. Z pokorą podchodziliśmy do tego spotkania zdając sobie sprawę, że przyjeżdża do nas zespół dobrze poukładany i solidnie grający w piłkę nożną. Nie mniej jednak mieliśmy swój plan na to spotkanie i okazał się on skuteczny. Na prowadzenie wyszliśmy w 21-ej minucie po dobrym podaniu Karola Proniuka i solidnym strzale Szymona Latały. W pierwszej połowie więcej bramek nie zobaczyliśmy. Na drugą połowę musieliśmy wyjść jeszcze mocniej skoncentrowani i nastawieni na walkę, gdyż zdawaliśmy sobie sprawę, że Goście nie odpuszczą i będą chcieli dążyć do zwycięstwa w tym spotkaniu. I rzeczywiście próbowali nas zaskoczyć, ale umiejętnie odpieraliśmy ich ataki, a co więcej w 74-tej minucie po dobrym dośrodkowaniu Dawida Gołosia z rzutu rożnego Karol Proniuk pewnym strzałem pokonał bramkarza Spółdzielcy. Wygrywamy 2:0. Wydaje się, że to koniec emocji w tym spotkaniu. A tymczasem… Już w doliczonym czasie gry nasz bramkarz fauluje w polu karnym zawodnika Gości. Rzut karny przeciwnicy zamieniają na bramkę, minutę później sędzia kończy mecz i ostatecznie wygrywamy tylko i aż 2:1.
Bramki dla Polesia zdobywali: Szymon Latała i Karol Proniuk. Asystami mogą się poszczycić: Karol Proniuk i Dawid Gołoś.

Mecz młodzików, to również ciekawe spotkanie, w którym od początku zarysowywała się nasza przewaga nad Unią Rejowiec – zwycięzcą grupy południowej w rundzie jesiennej. Już w 6-tej minucie wyszliśmy na prowadzenie po bramce Mateusza Ordowskiego i asyście Jakuba Ramendy. Trzy minuty później kolejna bramka Mateusza daje nam dwubramkowe prowadzenie. Przeciwnicy próbują nas naciskać, ale nie dajemy się i gramy mądrze zarówno w obronie, jak i w ataku. To przynosi efekt i w 21-ej minucie kolejną bramkę pięknym strzałem z rzutu wolnego zdobywa Michał Ryszkowski. Na przerwę schodzimy z dobrym wynikiem i pełni nadziei na kolejne bramki. Jednak jak się okazuje po zmianie stron nie idzie nam już tak dobrze. Przeciwnicy mądrze się bronią i w efekcie nie umiemy zdobyć kolejnego gola. Z drugiej strony nasza obrona również staje na wysokości zadania i mecz kończy się naszym zwycięstwem 3:0. Bramki dla Polesia zdobywali: Mateusz Ordowski x2 i Michał Ryszkowski. Asystami mogą się poszczycić: Jakub Ramenda i Konrad Rubinowski.
—–
Skład drużyny trampkarzy: Kacper Ambrozik, Bartosz Czajkowski, Mateusz Dudek, Oskar Golonka, Dawid Gołoś, Filip Grabowicz, Adrian Grzegorczyk, Alan Józefczuk, Sebastian Jung, Michał Kloc, Błażej Kuśmicki, Szymon Latała, Stefan Mendel, Karol Proniuk, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski + pomoc techniczna Michał Latała
—–
Skład drużyny młodzików: Kacper Ambrozik, Adrian Grzegorczyk, Franciszek Grzegorczyk, Alan Józefczuk, Jagoda Kaszewska, Michał Kloc, Marcel Krupiński, Kacper Kędzierski, Dominik Latała, Paweł Niewęgłowski, Mateusz Ordowski, Filip Paszkowski, Fabian Proniuk, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski