WYGRANA MŁODZIKÓW. PRZEGRANA TRAMPKARZY.

Sobota 25.09.2021. Wygrana młodzików. Przegrana trampkarzy. Spotkania ze Spółdzielcą Siedliszcze przeszły do historii. Młodzicy: Polesie Urszulin – Spółdzielca Siedliszcze 5:1. Trampkarze: Polesie Urszulin – Spółdzielca Siedliszcze 2:7.
———-
Drużyna trampkarzy przystąpiła do dzisiejszego meczu w dużym osłabieniu, gdyż w składzie zabrakło kilku kluczowych zawodników. Przeciwnik od początku narzucił swój styl gry i mądrze wykorzystywał swoją przewagę fizyczną oraz nasze błędy. W pierwszej połowie nie umieliśmy nawiązać równorzędnej walki i do szatni schodziliśmy z wynikiem 0:5. Po zmianie stron wypracowaliśmy już kilka dobrych sytuacji, ale to wyraźnie nie był nasz dzień. Strzeliliśmy w prawdzie 2 bramki, ale również 2 straciliśmy, a do tego nie umieliśmy wykorzystać co najmniej dwóch stuprocentowych sytuacji. Cóż… Dziś się nie udało. Gratulujemy przeciwnikom! Ale jesteśmy też dumni z naszych!!! Walczyć w osłabieniu z silniejszym przeciwnikiem, to wielka sztuka. A do tego zrealizować zalecenia trenerskie i podjąć równorzędną walkę mimo niekorzystnego wyniku, to już wielka mądrość. Bramki dla Polesia zdobywali: Karol Proniuk i Dawid Gołoś. Asystą może się poszczycić Szymon Latała.
———-
Mecz młodzików to już całkiem inna historia 🙂 Zdecydowana przewaga od początku do końca i kolejna pewna wygrana. Do przerwy 2:0, a mogło być zdecydowanie więcej. Praktycznie cała gra toczyła się na połowie przeciwników. Po przerwie Spółdzielca próbował nawiązać walkę, ale ich akcje były umiejętnie neutralizowane. Tym samym na swoje konto dopisujemy kolejne 3 bramki, a jedną tracimy, co daje ostateczny wynik 5:1. Bramki dla Polesia zdobywali: Kacper Ambrozik x 3, Sylwester Prucnal x1 i Michał Ryszkowski x1. Asystami mogą się poszczycić: Michał Ryszkowski x2, Adrian Grzegorczyk x1, Zofia Grzywaczewska x1 i Alan Józefczuk x1. Brawo drużyna!
———
➡Skład drużyny trampkarzy: Kacper Ambrozik, Mateusz Cegłowski, Bartosz Czajkowski, Paweł Dyszewski, Oskar Golonka, Dawid Gołoś, Filip Grabowicz, Adrian Grzegorczyk, Alan Józefczuk, Jakub Kunach, Błażej Kuśmicki, Szymon Latała, Stefan Mendel, Karol Proniuk, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski
➡Skład drużyny młodzików: Kacper Ambrozik, Dominik Barczak, Adrian Grzegorczyk, Franciszek Grzegorczyk, Anna Grzywaczewska, Zofia Grzywaczewska, Alan Józefczuk, Michał Kloc, Marcel Krupiński, Kacper Kędzierski, Paweł Niewęgłowski, Krzysztof Parasion, Filip Paszkowski, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski, Maciej Szczepanik
➡Sztab szkoleniowy: Karol Bujak, Grzegorz Gołoś