WYGRANE SPARINGI Z FRASSATI FAJSŁAWICE

Dobra prognoza przed ligą! Wygrywamy sparingi z Frassati Fajsławice. Młodzicy: Frassati Fajsławice – Polesie Urszulin 0:12. Trampkarze: Frassati Fajsławice – Polesie Urszulin 2:6.
———-
➡Mecz trampkarzy w pierwszej połowie ze zdecydowaną przewagą przeciwników, którzy do 39 minuty pewnie prowadzili 2:0. Dopiero w ostatnich sekundach przed przerwą zdobywamy bramkę kontaktową. W drugiej połowie przejmujemy już całkowicie kontrolę nad meczem i ostatecznie pewnie zwyciężamy, strzelając kolejnych 5 goli. Bramki dla Polesia zdobywali: Karol Proniuk x3, Mateusz Cegłowski x2 i Szymon Latała x1.
———-
➡Mecz młodzików od samego początku z dużą przewagą naszej drużyny, zakończony okazałym zwycięstwem. Bramki dla Polesia zdobywali: Alan Józefczuk x2, Kacper Ambrozik x2, Mateusz Ordowski x2, Paweł Jung x2, Michał Ryszkowski x2, Maciej Szczepanik x1, Franciszek Grzegorczyk x1.