WYJAZDOWY REMIS MŁODZIKÓW Z UNIĄ BIAŁOPOLE

W poniedziałek 22.05.2023 r. nasi młodzicy zremisowali z drużyną z Białopola. To był zacięty mecz, w którym obie drużyny tworzyły sobie sytuacje na zdobycie bramki, ale jako pierwszym ta sztuka udała się gospodarzom już w czwartej minucie spotkania. Odpowiedzieliśmy kilka minut później i rywalizacja znów zaczynała się od nowa. Przed przerwą zobaczyliśmy jeszcze jedną bramkę dla gospodarzy i do szatni schodziliśmy przegrywając. W drugiej połowie, mimo widocznego zmęczenia, wszyscy grali z ogromnym sercem i zaangażowaniem. To dzięki temu udało się ponownie wyrównać stan rywalizacji i nie dopuścić przeciwników do strzelenia kolejnego gola. Unia Białopole – Polesie Urszulin 2:2 (2:1).

Bramki dla Polesia zdobywali: Paweł Jung i Krzysztof Parasion. Asystami mogą się poszczycić Jagoda Kaszewska i Mateusz Ordowski.

Skład drużyny: Franciszek Grzegorczyk, Paweł Jung, Jagoda Kaszewska, Marcel Krupiński, Albert Myć, Mateusz Ordowski, Krzysztof Parasion, Filip Paszkowski, Fabian Proniuk, Oliwier Redzik, Jakub Rutkowski, Eduard Savchuk, Stefan Szczepanik

Trener: Karol Bujak Kierownik drużyny: Grzegorz Gołoś