WYNIKI TURNIEJÓW PIŁKI NOŻNEJ I PIŁKI SIATKOWEJ 2022

Za nami dwa turnieje w kategorii open zorganizowane przez Klub Sportowy Polesie Urszulin w ramach Dni Gminy Urszulin. W sobotę 2 lipca 2022 r. o godz. 10:00 zorganizowaliśmy Turniej Piłki Nożnej, a o godz. 16:00 Turniej Piłki Siatkowej. Zdobywcą Pucharu Wójta Gminy Urszulin w piłce nożnej została drużyna GKS RYLE ANDRZEJÓW, a w piłce siatkowej drużyna URSZULIN. Królem strzelców Turnieju Piłki Nożnej został Rafał Śledziński z GKS Ryle Andrzejów, a najlepszym bramkarzem Michał Bądaruk z Urszulina. Najlepszym zawodnikiem Turnieju Piłki Siatkowej został Piotr Gąsior z Urszulina. Ogromne gratulacje!

—–
Drużyny z miejsc 1-3 otrzymały puchary i nagrody rzeczowe. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali statuetki i nagrody rzeczowe. Wszelkie szczegóły w załączonych komunikatach końcowych! Dziękujemy za udział i do zobaczenia na kolejnych rozgrywkach!