ZACIĘTE MECZE WYJAZDOWE TRAMPKARZY I MŁODZIKÓW

Bilans weekendu? Dwa zacięte wyjazdowe mecze. Jedna porażka. Jedna wygrana. Trampkarze w sobotę 30.04.2022 przegrywają 1:0 (1:0) z Victorią Żmudź, a młodzicy w poniedziałek 2.05.2022 wygrywają 0:1 (0:0) z Kłosem Chełm. Obie ligi są ciężkie w tej rundzie, ale to bardzo dobrze. Tu nie ma słabych drużyn i w każdym meczu trzeba po prostu mądrze biegać i ostro walczyć, a do tego pokazywać umiejętności, zaangażowanie i serce. Czasami wygrywamy, czasami przegrywamy, ale i tak najważniejsze, że cały czas uczymy się i rozwijamy.
—–
Mecz trampkarzy, to wyrównane spotkanie, w którym obie drużyny miały swoje sytuacje. Jedyna bramka padła w 5-tej minucie po rzucie wolnym mądrze rozegranym przez naszych przeciwników. Cały mecz toczył się w szybkim tempie, ale później już żadnej z drużyn nie udało się zdobyć gola. Z pokorą przyjmujemy wynik, ale mamy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będziemy skuteczniejsi.

Mecz młodzików, to dużo walki z obu stron. Pierwsza połowa z przewagą gospodarzy. Cały czas w naszej grze czegoś brakowało. Po zmianie stron zaczęliśmy lepiej operować piłką i mecz był już bardziej wyrównany. Jedyną bramkę, na wagę zwycięstwa, w 41-ej minucie zdobył Konrad Rubinowski, po dośrodkowaniu Alana Józefczuka z rzutu wolnego. Gospodarze chcieli odrobić straty i walczyli do końca, ale wynik już się nie zmienił i to my dopisujemy sobie kolejne cenne 3 punkty w ligowej tabeli.
—–
Skład drużyny trampkarzy: Kacper Ambrozik, Bartosz Czajkowski, Mateusz Dudek, Oskar Golonka, Dawid Gołoś, Filip Grabowicz, Adrian Grzegorczyk, Alan Józefczuk, Sebastian Jung, Michał Kloc, Błażej Kuśmicki, Michał Latała, Szymon Latała, Stefan Mendel, Karol Proniuk, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski
—–
Skład drużyny młodzików: Kacper Ambrozik, Adrian Grzegorczyk, Franciszek Grzegorczyk, Alan Józefczuk, Michał Kloc, Marcel Krupiński, Kacper Kędzierski, Dominik Latała, Paweł Niewęgłowski, Mateusz Ordowski, Filip Paszkowski, Fabian Proniuk, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Maciej Szczepanik