ZACIĘTY MECZ MŁODZIKÓW

Ach, co to był za mecz!!! Drużyna trampkarzy pauzowała. Za to dzisiejszy rywal naszej drużyny młodzików, Bug Hanna, postawił nam trudne warunki do gry. Ostatecznie spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 0:1, a jedyną bramkę zdobył Kacper Ambrozik przy asyście Michała Ryszkowskiego. Wszyscy zawodnicy pokazali wolę walki i zostawili duuuuużo serca i potu na boisku. Na szczególną pochwałę zasługują nasi bramkarze, obrońcy, pomocnicy i napastnicy.
———-
Początek meczu to dużo składnych akcji z naszej strony, jednak bez finalizacji w postaci bramki. Później do głosu doszli przeciwnicy, ale całe szczęście niezawodny był nasz bramkarz Filip Paszkowski. Mecz był bardzo intensywny, a akcje przenosiły się z jednej połowy boiska na drugą. Do przerwy 0:0. W drugiej połowie znów wyrównana walka i trudno było wyrokować, czy ktoś wyjdzie z tego zwycięsko, czy może mecz zakończy się podziałem punktów. W bramce tym razem dobrze spisywał się nasz drugi bramkarz Michał Kloc. Pojawiały się kolejne sytuacje. W końcu po dobrym podaniu Michała Ryszkowskiego piłkę w siatce przeciwników umieścił Kacper Ambrozik. Bug Hanna ruszył do ataku, ale nasza linia obrony całe szczęście nie zawodziła. Dowozimy do końca zdobytą przewagę i tym samym dopisujemy sobie kolejne 3 punkty. Brawo drużyna!!!
———-
Skład drużyny młodzików: Kacper Ambrozik, Dominik Barczak, Anna Grzywaczewska, Zofia Grzywaczewska, Adam Hola, Alan Józefczuk, Jagoda Kaszewska, Michał Kloc, Marcel Krupiński, Kacper Kędzierski, Dominik Latała, Paweł Niewęgłowski, Krzysztof Parasion, Filip Paszkowski, Sylwester Prucnal, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski
Sztab szkoleniowy: Karol Bujak, Grzegorz Gołoś