PODARUJ 1,5%

Prosimy podaruj swój 1,5% podatku na działania Klubu Sportowego Polesie Urszulin. To nic nie kosztuje! Wystarczy, że w swoim rocznym rozliczeniu PIT wpiszesz:

  • KRS: 0000457030
  • Cel szczegółowy: Polesie Urszulin (798)

SZCZEGÓŁY NA STRONIE FUNDACJI SPORTOWCY DZIECIOM!

Klub Sportowy Polesie Urszulin, to mały, wyłącznie dziecięco-młodzieżowy, wiejski klub, do którego na co dzień wielki sport nie dociera. Nie mniej jednak także u nas są dzieci, dla których jest on prawdziwą pasją. Obecnie w klubie funkcjonują 4 drużyny piłkarskie: żaków (6-8 lat), orlików (9-10 lat), młodzików (11-12 lat) i trampkarzy (13-14 lat), a w regularnych treningach uczestniczy prawie 80 dziewczynek i chłopców, co jak na nasze skromne wiejskie warunki jest sporym sukcesem. W większych miejscowościach jest o wiele łatwej, ale sport nie zna granic administracyjnych i wszędzie są osoby, które chcą po prostu grać w piłkę, a naszym zadaniem jest im to umożliwić. W końcu być może kiedyś, to właśnie od nas wyjdzie kolejny Lewandowski, Piątek, Milik, Błaszczykowski, Szczęsny, Zieliński… Tego wszyscy powinniśmy sobie życzyć!

Nasz Klub, a przede wszystkim nasi mali podopieczni, szczególnie potrzebują funduszy na:

– zwiększenie liczby treningów oraz grup treningowych,
– profesjonalne szkolenia bramkarskie,
– zakupy sprzętu treningowego,
– zakupy strojów dla zawodników,
– transport na mecze i turnieje,
– obozy i dodatkowe szkolenia piłkarskie,
– nagrody i stypendia dla młodych zawodników,
– inne bieżące koszty działalności.

Ktoś kiedyś powiedział: „W życiu jest tak jak w piłce nożnej: jedna źle rozegrana piłka, może zaważyć o wyniku meczu, a jeden błąd może zaważyć na całym życiu”. Kształcimy przyszłych piłkarzy, ucząc ich przy tym wartościowego życia. Towarzyszy nam motto „Trenuj, walcz, zwyciężaj”, które dobrze sprawdza się zarówno w sporcie, jak i w codziennym życiu. To właśnie poprzez sport chcemy pokazywać, że nie warto iść na skróty i że najbardziej smakuje to, co kosztowało nas najwięcej wysiłku. Wspólnymi siłami kształtujemy umiejętności piłkarskie i życiowe, wierząc, że nasza praca już wkrótce da wymierne efekty.

Stawiamy na rozwój, który zapoczątkowaliśmy jakiś czas temu, wierząc, że to co najlepsze jest jeszcze przed nami! Dlatego bardzo prosimy o pomoc finansową dla naszej działalności. Z pewnością będziemy bardzo wdzięczni za Państwa bezinteresowne zaangażowanie. Z góry serdecznie dziękujemy za życzliwość i wsparcie!