WYGRANA TRAMPKARZY NA ZAKOŃCZENIE RUNDY JESIENNEJ

Nasi trampkarze zakończyli dziś rundę jesienną pewnie wygrywając z GKS Ogniwo Wierzbica 1:7. Wielki szacunek dla naszych przeciwników, którzy zagrali w dużym osłabieniu, ale podjęli walkę. Teraz czekamy już tylko na rozstrzygnięcia w pozostałych spotkaniach innych drużyn, żeby oficjalnie ogłosić, które miejsce zajęliśmy w naszej grupie. Jedno jest pewne! Mamy podium!
———-
Mecz od początku pod naszą kontrolą, chociaż Gospodarze mieli również swoje sytuacje. Przede wszystkim kilku zawodników Ogniwa imponowało umiejętnościami technicznymi, które sprawiały nam od czasu do czasu trochę problemów. Ale my też dziś imponowaliśmy! Przede wszystkim zgraniem i skutecznością, a i umiejętności techniczne niektórych naszych zawodników zasługują na wyróżnienie. Już w pierwszej minucie spotkania wyszliśmy na prowadzenie po ładnej bramce Mateusza Cegłowskiego. Dwie minuty później prowadziliśmy już dwoma bramkami po trafieniu Szymona Latały, a chwilę później już trzema po kolejnym golu Mateusza Cegłowskiego. Po kilku minutach gry do głosu doszli przeciwnicy, którzy w 18-tej minucie zdobyli swoją pierwszą i jak się później okazało ostatnią bramkę w tym spotkaniu. Do przerwy 1:3. W drugiej połowie strzela jeszcze Karol Proniuk, Dawid Gołoś (rzut karny), Szymon Latała i Oskar Golonka. Spotkanie kończymy wynikiem 1:7. Brawo chłopaki!
Bramki dla Polesia zdobywali: Mateusz Cegłowski x2, Szymon Latała x2, Karol Proniuk x1, Dawid Gołoś x1, Oskar Golonka x1. Asystami mogą się poszczycić: Mateusz Cegłowski x3, Alan Józefczuk x1, Szymon Latała x1, Dawid Gołoś x1, Kacper Ambrozik x1.
➡Skład drużyny trampkarzy: Kacper Ambrozik, Mateusz Cegłowski, Oskar Golonka, Dawid Gołoś, Filip Grabowicz, Adrian Grzegorczyk, Sebastian Jung, Alan Józefczuk, Jakub Kunach, Błażej Kuśmicki, Szymon Latała, Stefan Mendel, Karol Proniuk, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski
➡Zawodnicy nieobecni w dniu dzisiejszym, którzy również grali w rundzie jesiennej: Bartosz Czajkowski, Mateusz Dudek, Paweł Dyszewski, Tomasz Szczepanik
➡Sztab szkoleniowy: Karol Bujak, Grzegorz Gołoś