5 MIEJSCE NA CHAMPION CUP

Kolejny turniej i kolejna dobra lekcja gry za nami. W sobotę 6.02.2021 r. wróciliśmy z piątym miejscem zdobytym na Champion Cup, zorganizowanym przez Akademię Techniki Champion Biała Podlaska
W sumie rozegraliśmy 7 spotkań, z czego 2 wygraliśmy (2:0 i 3:1), 1 zremisowaliśmy (1:1) i 4 minimalnie przegraliśmy (2:0, 2:0, 2:1, 1:0), co w sumie dało nam 7 punktów. Bramki dla Polesia zdobywali: Jakub Panasiuk x 4, Karol Proniuk x 2, Dawid Gołoś x 1. Asystami natomiast mogą się poszczycić: Dawid Gołoś x 2, Jakub Panasiuk x 1 i Szymon Latała x 1. Dodatkowo Jakub Panasiuk otrzymał drobny upominek dla wyróżniającego się zawodnika Polesia.
———-
Cieszy nas bardzo, że wszystkie rozegrane spotkania były bardzo wyrównane i chłopcy dawali z siebie naprawdę bardzo dużo. Na pewno za to należą im się brawa. Zabrakło tylko trochę koncentracji i gry na naszym normalnym poziomie, a o przegranych decydowały w większości proste indywidualne błędy, które będziemy starali się eliminować w przyszłości.
———-
Polesie reprezentowała drużyna złożona z 10 powołanych zawodników (trampkarzy i młodzików): Mateusz Cegłowski, Bartosz Czajkowski, Dawid Gołoś, Filip Grabowicz, Sebastian Jung, Jakub Kunach, Szymon Latała, Jakub Panasiuk, Karol Proniuk i Karol Sitkowski.
———-
Wyniki:
ULKS Liga Siedlce – Polesie Urszulin 1:1 (bramka dla Polesia: Karol Proniuk, asysta: Jakub Panasiuk)
AZ-BUD Komarówka Podlaska – Polesie Urszulin 0:2 (bramki dla Polesia: Jakub Panasiuk, Karol Proniuk, asysta: Dawid Gołoś)
Krzna Rzeczyca – Polesie Urszulin 1:3 (bramki dla Polesia: 2 x Jakub Panasiuk, Dawid Gołoś; asysta: Dawid Gołoś)
Champion Biała Podlaska I – Polesie Urszulin 0:2
Polesie Urszulin – Olimp Stok Lacki 0:2
Polesie Urszulin – Champion Biała Podlaska II 0:1
Polesie Urszulin – Wektra Zbuczyn 1:2 (bramka dla Polesia: Jakub Panasiuk, asysta: Szymon Latała)