DZIĘKUJEMY ZAWODNIKOM, RODZICOM, TRENEROM, PREZESOWI i KIBICOM

Kontynuujemy nasz cykl podziękowań. Dziękowaliśmy już naszym sponsorom i partnerom, a tym razem chcemy szczególnie docenić rolę zawodniczek/zawodników, rodziców, trenerów, prezesa oraz kibiców.
 
➡Wszystkim zawodniczkom/zawodnikom dziękujemy za serce do sportu i zaangażowanie w treningi oraz każde rozgrywki, czy zawody. Miło jest widzieć, jak się rozwijacie i z dnia na dzień stajecie się coraz lepsi! To co robicie ma ogromny sens, przynosi efekty już teraz i będzie procentowało w przyszłości.
➡Rodzicom naszych zawodniczek/zawodników dziękujemy za zaufanie, wsparcie, poświęcenie i motywowanie swoich dzieci do uprawiania sportu. Wasza rola jest bardzo ważna! To dzięki Wam jesteśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy, a nasz Klub cały czas idzie do przodu. Wierzymy, że razem osiągniemy jeszcze bardzo dużo, a najlepsze jest wciąż przed nami.
➡Trenerom Karolowi Bujakowi, Elżbiecie Dorosz, Mirosławowi Chudzikowi i Mariuszowi Klocowi dziękujemy za inspirujące treningi oraz wzorowe przygotowywanie naszych zawodników do rozgrywek i zawodów. To dzięki Wam dzieci i młodzież zyskały bezcenną pasję do sportu. To dzięki Waszemu zaangażowaniu możemy świętować liczne sukcesy! Możecie być z siebie dumni!
➡Prezesowi Polesia Grzegorzowi Gołosiowi dziękujemy za sprawne zarządzanie i oddanie dla Klubu. Za każdy napisany i zrealizowany projekt, wszystkie pomysły różnorodnych działań, opiekę nad zawodniczkami/zawodnikami, poświęcony czas i serce dla sportu. Miło patrzeć jak Klub się rozwija z Tobą i dzięki Tobie.
➡Wszystkim kibicom dziękujemy za obecność na meczach i zawodach, dopingowanie, polubienia, komentarze i udostępnienia naszych postów, a także wsparcie dla naszych młodych zawodników i każde inne formy pomocy. Cieszymy się, że jesteście z nami na dobre i na złe!
———-
Wielkie brawa dla wszystkich razem i każdego z osobna! 
❤️💙 Polesie Urszulin – nasz klub, nasza duma!