GMINA URSZULIN GRA Z POLESIEM W 2023 ROKU

Gmina Urszulin cały czas gra z Polesiem! I bardzo nas to cieszy! 
 
Podczas spotkania z Wójtem Gminy Urszulin Tomaszem Antoniukiem nasz Prezes Grzegorz Gołoś podpisał umowę na dofinansowanie w 2023 roku szkolenia, organizacji i udziału we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży. Pozyskane środki będą wykorzystane na wynagrodzenia trenerów, zakupy sprzętu sportowego, obsługę sędziowską, transport, usługi księgowe, ubezpieczenia, koordynację i inne działania klubowe.
 
W czasie spotkania była także okazja do kolejnej rozmowy na temat rozwoju infrastruktury sportowej na obszarze naszej gminy. Cieszymy się, że w najbliższych planach Gminy Urszulin jest budowa hali sportowej oraz sztucznego boiska typu orlik, a także renowacja naszego boiska trawiastego. Od dłuższego już czasu o to zabiegamy, uważając, że jest to obecnie priorytetowa inwestycja, którą koniecznie należy zrealizować w Urszulinie. Z niecierpliwością więc czekamy na realizację tych planów. Oby stało się to jak najszybciej!
 
Jest nam niezmiernie miło, że w naszej pracy na rzecz rozwoju lokalnego sportu dzieci i młodzieży możemy liczyć na partnerstwo z Gminą Urszulin. Dziękujemy Panu Wójtowi oraz wszystkim Radnym, a także pracownikom Urzędu Gminy za przychylność dla naszych działań. Cieszymy się, że dzięki tej współpracy możemy rozwijać pasję do sportu i promować Urszulin na arenie lokalnej, regionalnej, jak i ogólnopolskiej.
 
Sport łączy ludzi! Polesie Urszulin – nasz klub, nasza duma!