MŁODZICY ZAGRALI NA TURNIEJACH W WILKOŁAZIE I KRAŚNIKU

W dniach 27-28 lutego 2021 nasza drużyna młodzików, złożona z 12 powołanych zawodników z roczników 2008 i 2009, wzięła udział w dwóch dobrze obsadzonych turniejach wyjazdowych: Unia Cup w Wilkołazie i MUKS Cup w Kraśniku. Chłopcy mieli okazję zmierzyć się z silnymi przeciwnikami z całego regionu: Janowski Orlik Janów Lubelski, Powiślak Końskowola, UKS Dys, Unia Wilkołaz, Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Lublin, Vrotcovia Lublin, KSZO Ostrowiec, Wisła Annopol i Sygnał Lublin. Była to bardzo dobra okazja, żeby po raz kolejny nauczyć się i doświadczyć czegoś nowego.
———-
Można powiedzieć, że chłopcy spisali się na szóstkę zajmując w obu turniejach 6 miejsca. W sumie w ciągu całego weekendu rozegraliśmy 9 meczów, z czego 3 wygraliśmy, 1 zremisowaliśmy, a 5 przegraliśmy. Łącznie zdobyliśmy 9 bramek, tracąc przy tym 15. Strzelcem wszystkich goli dla Polesia był Dawid Gołoś, który jednocześnie został wyróżniony przez organizatorów dyplomem dla kluczowego gracza drużyny.
———-
Wyjazd był także świetną okazją do integracji, gdyż połączyliśmy go z pobytem w Domu Sportowca w Kraśniku, gdzie w bardzo dobrych warunkach spędziliśmy wieczór, noc i niedzielny poranek. Generalnie cały weekend był bardzo aktywny i pełny emocji. Jesteśmy pewni, że nowe doświadczenia będą służyły rozwojowi indywidualnemu każdego z zawodników.
———-
Skład drużyny: Bartosz Czajkowski, Dawid Gołoś, Adrian Grzegorczyk, Alan Józefczuk, Szymon Latała, Stefan Mendel, Paweł Niewęgłowski, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski, Tomasz Szczepanik. Trener: Karol Bujak
———-
WYNIKI Unia Cup w Wilkołazie, 7 pkt, bilans bramkowy: 5:7
Polesie Urszulin – Janowski Orlik 1:0 (bramka dla Polesia: Dawid Gołoś)
Polesie Urszulin – Powiślak Końskowola 0:1
UKS Dys – Polesie Urszulin 1:0
Polesie Urszulin – Unia Wilkołaz 3:2 (bramki dla Polesia: Dawid Gołoś x 3)
Brazylijskie Szkółki Piłkarskie – Polesie Urszulin 4:1 (bramka dla Polesia: Dawid Gołoś
———-
WYNIKI MUKS Cup w Kraśniku, 4 pkt, bilans bramkowy: 4:8
Polesie Urszulin – Vrotcovia Lublin 0:5
Polesie Urszulin – KSZO Ostrowiec 2:0 (bramki dla Polesia: Dawid Gołoś x 2)
Wisła Annopol – Polesie Urszulin 2:2 (bramki dla Polesia: Dawid Gołoś x 2)
Sygnał Lublin – Polesie Urszulin 1:0