SKRZATY NA TURNIEJU GÓRNIKA ŁĘCZNA

Nasze skrzaty w akcji!!! W sobotę 18.03.2023 r. najmłodszy skład Polesia (rocznik 2016) zagrał na Turnieju o Puchar Prezesa Górnika Łęczna. To był pierwszy tego typu duży turniej w ich życiu, więc wszystkim należą się wielkie brawa.


—–
Emocje niesamowite. Gole przepiękne. Cenne zwycięstwa i bolesne porażki. Super akcje i proste błędy. Uśmiech i zmęczenie. Bezcenna radość dzieci z gry w piłkę nożną. Czego tam nie było? Co tam się nie działo? Zagraliśmy z następującymi drużynami: Górnik Łęczna, Football Academy Chełm, BKS Lublin, Avia Świdnik, Hetman Zamość, Akademia Piłkarska Bronowice Lublin. Gratulacje dla wszystkich naszych zawodniczek i zawodników. Dziś wszyscy dali z siebie ile tylko mogli, więc na koniec zasłużenie otrzymali złote medale. To był naprawdę mega dzień!


—–
Skład drużyny: 1.Szymon Dorosz 2. Szymon Dzierzbicki 3. Hanna Gołoś 4. Kacper Kopaczewski 5. Natalia Kula 6. Hubert Oleszczuk 7. Filip Pawłowski 8. Katarzyna Swat 9. Leon Tokarski 10. Michał Tyszczuk 11. Natalia Wołoszkiewicz
Trenerka: Elżbieta Dorosz