TURNIEJ ORLIKÓW W URSZULINIE

W czwartek 15.09.2022 r. na naszym boisku odbył się turniej orlików w ramach oficjalnych rozgrywek Lubelskiego Związku Piłki Nożnej Oddział w Chełmie. W turnieju wzięło udział 5 drużyn: Bug Hanna, SPS EKO Różanka, Hutnik Dubeczno i Polesie Urszulin I oraz II. Dziękujemy za wspólne granie!!! Niestety nie dojechały drużyny Vitrum Wola Uhruska oraz Granica Dorohusk.
—–
Zagraliśmy systemem „każdy z każdym”, a rozgrywki stały na dobrym poziomie. Nasi zawodnicy podzieleni na dwa zespoły mieli lepsze i gorsze chwile, zwyciężali i przegrywali, strzelali bramki i je tracili, ale najważniejsze, że dobrze się bawili i cieszyli grą bez względu na wynik. Wiemy nad czym musimy jeszcze pracować, a co jest naszą mocną stroną.
—–
Ważne!!! Zgodnie z regulaminem rozgrywki orlików odbywają się bez klasyfikacji i publikowania wyników!
—–
Skład drużyn Polesia: Bartosz Buch, Jakub Dzierzbicki, Marcel Gajos, Mirosław Góra, Igor Haraszczuk, Piotr Heleniak, Robert Heleniak, Tomasz Kędzierski, Jakub Kopaczewski, Franciszek Krasucki, Miłosz Kudyba, Antoni Marcyniuk, Miłosz Markiewicz, Olaf Mazurek, Sebastian Niedzielski, Hubert Poleszak, Nikodem Sierociuk, Kacper Szczepanik, Jakub Tomaszewski, Mikołaj Wach, Kamil Wakuła
Trener: Dominik Kutyma