W URSZULINIE POWSTANIE NOWA HALA SPORTOWA

To są dopiero dobre informacje! W Urszulinie w 2024 r. powstanie nowa hala sportowa z wielofunkcyjnym boiskiem o wymiarach pola gry 20×40 m! To super wieści dla całej gminy, dla naszego klubu i dla wszystkich dzieci z naszych okolic, dla których sport jest ważną częścią życia, a ta inwestycja zdecydowanie poprawi ich warunki treningowe. 
 
A wszystko to dzięki projektowi przygotowanemu przez Gminę Urszulin i dofinansowaniu w kwocie 2 770 000 zł uzyskanemu z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach „Programu budowy przyszkolnych hal sportowych na 100-lecie występów reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich”. 
 
 
Sport łączy ludzi! Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i wsparcie projektu! Gmina Urszulin, Tomasz Antoniuk – Wójt Gminy Urszulin, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Minister Sportu i Turystyki Poseł Kamil Bortniczuk, Kamila Grzywaczewska, Radni i Pracownicy Gminy Urszulin. 
 
Głęboko wierzymy, że przy takiej współpracy szybko uda się zrealizować także kolejne plany rozwoju infrastruktury sportowej, w tym projekt budowy kompleksu boisk sztucznych typu orlik oraz bieżni, a także renowacji istniejącego boiska trawiastego. Jeśli tak się stanie, to wszyscy mieszkańcy będą wielkimi zwycięzcami, a o to przecież chodzi!