WYGRANE SPARINGI Z FRASSATI FAJSŁAWICE

Dwa zwycięstwa, czyli udane wyjazdowe sparingi z Frassati Fajsławice. W sobotę 26.03.2022 młodzicy wygrywają swoje spotkanie 1:5 (0:0), a trampkarze 0:5 (0:4).
—–
Młodzicy dosyć niepewnie weszli w mecz i po pierwszej wyrównanej połowie remisowali 0:0. Druga połowa zdecydowanie jednak należała już do nas. Zaraz po jej rozpoczęciu, dzięki mocniejszemu pressingowi, zdobyliśmy dwie bramki, które dodały nam pewności siebie i od razu było to widać na boisku. W prawdzie przeciwnikom udało się zdobyć bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego, ale nasze składne akcje dały nam trzy kolejne gole i ostatecznie pewne zwycięstwo. Bramki dla Polesia zdobywali: Jakub Ramenda x2, Mateusz Ordowski x2 i Paweł Jung x1.
Mecz trampkarzy, to początkowo duża przewaga przeciwników. Całe szczęście ich składne akcje nie zakończyły się jednak golem. Udało nam się za to odpowiedzieć z kontry i zdobyć pierwszą bramkę, która otworzyła wynik spotkania. W naszej grze wciąż widać było trochę chaosu, ale z minuty na minutę wyglądało to coraz lepiej. Mimo, że przeciwnicy byli mocniejsi fizycznie, to nie odpuszczaliśmy i po błędzie bramkarza gospodarzy dołożyliśmy drugie trafienie, a po kolejnych akcjach także trzecie i czwarte. Warto podkreślić, że pierwszą połowę zagraliśmy z dwoma napastnikami, w nowym dla nas ustawieniu 1:3:5:2 i jak widać to rozwiązanie dobrze się sprawdziło. Po zmianie stron postanowiliśmy zmienić jednak ustawienie na lepiej nam znane 1:4:3:3 z dwoma skrzydłowymi. Mecz toczył się już w wolniejszym tempie, gospodarze próbowali odrabiać straty, ale skutecznie ich neutralizowaliśmy. Ostatecznie zdobyliśmy jeszcze jednego gola i po zakończeniu spotkania mogliśmy cieszyć się z wygranej. Bramki dla Polesia zdobywali: Szymon Latała x3 i Karol Proniuk x2.
—–
Brawo młodzicy! Brawo trampkarze! Brawo Polesie!
—–
Skład drużyny młodzików: Kacper Ambrozik, Adrian Grzegorczyk, Paweł Jung, Michał Kloc, Marcel Krupiński, Kacper Kędzierski, Dominik Latała, Mateusz Ordowski, Filip Paszkowski, Fabian Proniuk, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski, Filip Szadkowski, Maciej Szczepanik.
—–
Skład drużyny trampkarzy: Kacper Ambrozik, Bartosz Czajkowski, Mateusz Dudek, Oskar Golonka, Dawid Gołoś, Adrian Grzegorczyk, Sebastian Jung, Błażej Kuśmicki, Szymon Latała, Stefan Mendel, Karol Proniuk, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski
—–
Sztab szkoleniowy: Karol Bujak, Grzegorz Gołoś