ZAKOŃCZYLIŚMY CYKL LEŚNYCH TURNIEJÓW SPORTOWYCH

I to by było na tyle! W niedzielę 3.09.2023 r. odbył się czwarty i zarazem ostatni LEŚNY TURNIEJ SPORTOWY, który zorganizowaliśmy w partnerstwie z Lasami Państwowymi i przy wsparciu Powiatu Włodawskiego. Tym razem postawiliśmy na biegi na dłuższych dystansach oraz rywalizację piłkarską na boisku. Kilkudziesięciu zawodników toczyło zacięte pojedynki o jak najlepsze wyniki, a na zakończenie wszyscy obecni w tym szczególnym dniu otrzymali pamiątkowe medale oraz drobne upominki – kubki klubowe Polesia Urszulin z ważnym mottem „TRENING CZYNI MISTRZA”. Nagrody wręczał Prezes Polesia Grzegorz Gołoś, Trener Karol Bujak oraz przedstawiciel Powiatu Włodawskiego Adam Panasiuk.

W ramach ostatniej edycji nagrodzeni zostali również, w różnych kategoriach, wyróżniający się zawodnicy w całym cyklu turniejowym. Statuetki oraz nagrody indywidualne (ręczniki klubowe Polesia Urszulin) otrzymali:

Najlepszy zawodnik – rocznik 2015: Bartłomiej Postawski
Najlepszy zawodnik – rocznik 2014: Michał Sokołowski
Najlepszy zawodnik – rocznik 2013: Marcel Gajos
Najlepszy zawodnik – rocznik 2012: Mikołaj Wach
Najlepszy zawodnik – rocznik 2011: Paweł Jung
Najlepszy zawodnik – rocznik 2010: Krzysztof Parasion
Najlepszy zawodnik – rocznik 2009: Paweł Niewęgłowski
Najlepsza zawodniczka: Roksana Myć
Najlepszy obrońca: Jagoda Kaszewska
Najlepszy drybler: Bartłomiej Kruk
Najlepszy pomocnik: Mateusz Ordowski
Najlepszy napastnik: Paweł Jung
Najlepszy bramkarz: Filip Paszkowski

Gratulacje dla wszystkich zawodników Polesia, którzy rywalizowali podczas LEŚNYCH TURNIEJÓW SPORTOWYCH! To była udana inicjatywa, która z pewnością przejdzie do historii klubu.

#DobraDrużynaPZU