ZAKOŃCZYLIŚMY III WAKACYJNE WARSZTATY SPORTOWE POLESIE 2023

Wszystko co dobre, szybko się kończy. W piątek 25.08.2023 r. zakończyliśmy III WAKACYJNE WARSZTATY SPORTOWE POLESIE 2023, które realizowaliśmy w dniach 21-25.08.2023. Ostatni dzień musiał być mega i taki rzeczywiście był. Po raz kolejny pojechaliśmy do Lublina, gdzie najpierw zaliczyliśmy wyścigi na gokartach w Cartmax Kryty Tor Kartingowy, a zaraz potem odwiedziliśmy Park Trampolin Mania Skakania. Było aktywnie! Było dobrze! Była moc!

Po powrocie do Urszulina wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i nagrody – szale klubowe Polesia Urszulin. Dekoracji dokonał przedstawiciel naszego partnera Powiatu Włodawskiego – Członek Zarządu Adam Panasiuk.

Program warsztatów przygotował i koordynował Prezes Grzegorz Gołoś, który za stronę sportową i opiekę nad uczestnikami odpowiadał wspólnie z trenerem Karolem Bujakiem. Dobra robota Panowie! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, rodzicom i instytucjom wspierającym. To był dobry czas, który wykorzystaliśmy na maxa!

Warsztaty odbyły się w partnerstwie z Lasami Państwowymi i przy wsparciu Powiatu Włodawskiego. Dziękujemy Cartmax Kryty Tor Kartingowy i Park Trampolin Mania Skakania za super przyjęcie naszej grupy.

#DobraDrużynaPZU