PECHOWY REMIS MŁODZIKÓW i ZWYCIĘSTWO W OSTATNIEJ CHWILI TRAMPKARZY

To był dzień pełen emocji! W poniedziałek 31 maja 2021 nasi młodzicy zanotowali pechowy remis 4:4, a trampkarze w ostatniej chwili wywalczyli wygraną 2:1 z drużynami Spółdzielcy Siedliszcze.
———-
Mecz młodzików rozpoczął się dla nas dobrze, gdyż już w 6 minucie objęliśmy prowadzenie po bramce Konrada Rubinowskiego. Niestety jednak przeciwnicy jeszcze w pierwszej połowie wyszli na prowadzenie 1:2, po bramkach zdobytych w 19 i 24 minucie spotkania. Po zmianie stron znów dobrze zaczęliśmy, gdyż już w 32 minucie remisowaliśmy 2:2. Dziesięć minut później goście odpowiedzieli i znów przegrywaliśmy 2:3. Całe szczęście wyrównanie przyszło bardzo szybko, bo już w 45 minucie znów remisowaliśmy 3:3. Na 4 minuty przed końcem zdobyliśmy bramkę i wyszliśmy na prowadzenie 4:3, ale niestety pech chciał, że na 2 minuty przed końcowym gwizdkiem sami sobie strzelamy gola samobójczego na 4:4 i tym samym odnotowujemy pierwszy remis w rundzie wiosennej. Wielka szkoda! Najważniejsze jednak, że taki mecz bardzo dużo nas uczy, a o to przecież głównie nam chodzi. Teraz każdy z zawodników musi wyciągnąć wnioski. Piłka nożna bywa przewrotna i dziś tego doświadczyliśmy z całą mocą. Nie mniej jednak wszystkim zawodnikom należą się brawa za walkę.
Bramki dla Polesia zdobywali: Szymon Latała x3, Konrad Rubinowski x1. Asystą może się poszczycić Stefan Mendel, a pozostałe bramki padły po akcjach indywidualnych.
———-
Mecz trampkarzy to kolejny mecz walki. Spotkanie od początku było bardzo wyrównane i trudno było wyrokować, która drużyna odniesie dziś sukces. W pierwszej połowie udało nam się wyjść na prowadzenie 1:0 w 28 minucie dzięki indywidualnej akcji i bramce zdobytej przez Bartka Bedłuszaka. Drugą połowę rozpoczynaliśmy w dobrych nastrojach. Niestety Goście w 59 minucie wyrównali po błędach naszej obrony i tym samym remisowaliśmy 1:1. Na boisku zrobiło się bardzo nerwowo. Sędzia upominał karami indywidualnymi zawodników obu drużyn. Niestety nie uspokoiło to sytuacji. Wytrzymaliśmy jednak presję, a na 2 minuty przed końcem spotkania Karol Proniuk przy asyście Bartka Bedłuszaka zdobył bramkę na 2:1. Niestety chwilę później brutalny faul na naszym zawodniku znów zaognił sytuację i znów nerwy wzięły górę. Nie mniej jednak wynik już się nie zmienił i dopisaliśmy sobie kolejne 3 punkty. Brawo drużyna! Jest moc!
Bramki dla Polesia zdobywali: Bartek Bedłuszak x1 i Karol Proniuk x1. Asystą może się poszczycić Bartek Bedłuszak.
———-
MŁODZICY: Bartosz Czajkowski, Paweł Dyszewski, Dawid Gołoś, Adrian Grzegorczyk, Anna Grzywaczewska, Zofia Grzywaczewska, Alan Józefczuk, Kacper Kędzierski, Jakub Kunach, Szymon Latała, Stefan Mendel, Paweł Niewęgłowski, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski, Filip Szadkowski, Tomasz Szczepanik
Trener: Karol Bujak
Kierownik drużyny: Grzegorz Gołoś
———-
TRAMPKARZE: Bartłomiej Bedłuszak, Mateusz Cegłowski, Oskar Golonka, Dawid Gołoś, Filip Grabowicz, Sebastian Jung, Hubert Kowalczuk, Kuba Koziej, Błażej Kuśmicki, Szymon Latała, Marcin Marcinkowski, Błażej Orysz, Jakub Panasiuk, Karol Proniuk, Karol Sitkowski, Krystian Skowronek, Karol Śledziński