WYGRANA MŁODZIKÓW Z GÓRNIKIEM ŁĘCZNA

Za nami pierwszy, wiosenny, a przy tym udany, sparing drużyny młodzików: Górnik Łęczna – Polesie Urszulin 4:8. Bramki dla Polesia zdobywali: Dawid Gołoś x 4, Kacper Kędzierski x 1, Zofia Grzywaczewska x 1, Stefan Mendel x 1 + gol samobójczy zawodnika drużyny przeciwnej. Asystami natomiast mogą się poszczycić: Stefan Mendel x 5, Jakub Ramenda x 1, Szymon Latała x 1.
———-
Zagraliśmy w różnych składach trzy tercje po 20 minut + czas doliczony, co łącznie dało nam 70 minut intensywnej gry. Pierwsza tercja to wynik 1:2. druga 1:1 i trzecia najdłuższa 2:5. Dzisiejsze spotkanie pokazało co jest naszą mocną stroną, a nad czym musimy jeszcze szczególnie pracować. Cieszy dobra postawa wszystkich zawodników i zawodniczek, wola walki od początku do końca oraz zaangażowanie. Martwią proste błędy, które koniecznie musimy wyeliminować. Na pewno podczas najbliższych treningów będziemy się na tych elementach koncentrować.
———-
Skład drużyny: Bartosz Czajkowski, Paweł Dyszewski, Dawid Gołoś, Adrian Grzegorczyk, Anna Grzywaczewska, Zofia Grzywaczewska, Alan Józefczuk, Kacper Kędzierski, Jakub Kunach, Szymon Latała, Stefan Mendel, Paweł Niewęgłowski, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski, Tomasz Szczepanik. Trener: Karol Bujak, Kierownik drużyny: Grzegorz Gołoś