2 MIEJSCE MŁODZIKÓW I 3 MIEJSCE TRAMPKARZY W I LIDZE OKRĘGOWEJ

Kolejny sukces! Urszulin może być dumny z Polesia! Dziś zakończyliśmy rozgrywki ligowe zdobywając wicemistrzostwo w I lidze okręgowej młodzików i 3 miejsce w I lidze okręgowej trampkarzy. Jesienią nasi zawodnicy wywalczyli awanse do I ligi, a teraz miejsca na podium. To najwyższe jak dotąd osiągnięcia ligowe naszych drużyn. Młodzicy w swoich rozgrywkach zanotowali 4 wygrane, 2 remisy oraz 1 porażkę, co z bilansem 22:9 dało im 2 miejsce. Trampkarze mają na swoim koncie 4 wygrane oraz 3 porażki, co z z bilansem 9:19 zapewniło im 3 miejsce. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników Polesia i dla całego sztabu szkoleniowego.

———-

Tę sobotę z pewnością możemy zaliczyć do tych z kategorii niezapomnianych! Dziś zakończyliśmy rozgrywki w I lidze okręgowej młodzików i I lidze okręgowej trampkarzy. Młodzicy zagrali zgodnie z planem z rówieśnikami z Ogniwa Wierzbica, a spotkanie zakończyło się remisem 0:0 i podziałem punktów. Natomiast mecz trampkarzy z Ogniwem nie odbył się wcale w związku z kwarantanną naszych zawodników, a jako, że była to ostatnia kolejka rozgrywek, to niestety przeciwnicy wygrali go walkowerem 3:0.

———-

Mecz młodzików od początku zapowiadał się bardzo emocjonująco. Wygrana naszych przeciwników dawała im 2 miejsce na podium, a nam jedynie 4. Nasza wygrana lub remis gwarantowały nam wicemistrzostwo, a Ogniwu jedynie 4 miejsce. Nie trzeba dodawać, jak ważne było to spotkanie. Mecz był bardzo zacięty. Nie brakowało sytuacji z jednej i z drugiej strony. Mieliśmy kilka świetnych okazji strzeleckich, ale bardzo dobrze funkcjonowała obrona Ogniwa, a w bramce rewelacyjnie spisywał się bramkarz przeciwników. Z drugiej strony Ogniwo również miało swoje sytuacje, ale także u nas w dobrej dyspozycji była zarówno linia obrony, jak i nasz bramkarz. Ostatecznie spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem i podziałem punktów. W tym miejscu należy dziś pochwalić całą drużynę! Widać, że wszystkim razem i każdemu z osobno bardzo zależało. Ten remis, to coś więcej niż 1 zdobyty punkt. To punkt na wagę wicemistrzostwa okręgu! Jesteśmy dumni!

———-

MŁODZICY: Bartosz Czajkowski, Paweł Dyszewski, Dawid Gołoś, Adrian Grzegorczyk, Anna Grzywaczewska, Zofia Grzywaczewska, Alan Józefczuk, Kacper Kędzierski, Jakub Kunach, Szymon Latała, Stefan Mendel, Paweł Niewęgłowski, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski, Filip Szadkowski, Tomasz Szczepanik

Trener: Karol Bujak

Kierownik drużyny: Grzegorz Gołoś

———-

TRAMPKARZE: Bartłomiej Bedłuszak, Mateusz Cegłowski, Oskar Golonka, Dawid Gołoś, Filip Grabowicz, Sebastian Jung, Hubert Kowalczuk, Kuba Koziej, Błażej Kuśmicki, Szymon Latała, Marcin Marcinkowski, Błażej Orysz, Jakub Panasiuk, Karol Proniuk, Karol Sitkowski, Krystian Skowronek, Karol Śledziński

Trener: Karol Bujak

Kierownik drużyny: Grzegorz Gołoś