MŁODZICY WYGRYWAJĄ TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA WŁODAWY, A ORLICY RYWALIZUJĄ W ROZGRYWKACH LIGOWYCH

Puchar jest nasz. We wtorek 1 czerwca 2021 powołani zawodnicy z drużyny młodzików zagrali w Turnieju o Puchar Burmistrza Włodawy. W rozgrywkach wystawiliśmy dwie drużyny, które ostatecznie uplasowały się na 1 i 3 miejscu. W tym samym czasie na boisku w Urszulinie rywalizowali powołani zawodnicy z drużyny orlików, którzy wystąpili w ligowych rozgrywkach turniejowych prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej Oddział w Chełmie.

Młodzicy nie mieli sobie równych we Włodawie. Pierwsza drużyna w składzie: Bartosz Czajkowski, Dawid Gołoś, Szymon Latała, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski i Tomasz Szczepanik + dodatkowo w rezerwie Sylwester Prucnal, w dobrym stylu wygrała wszystkie mecze i cały Turniej, nie tracąc przy tym żadnej bramki i zakończyła rozgrywki z bilansem 14 bramek strzelonych i 0 bramek straconych.

Wyniki spotkań: Polesie Urszulin I – Polesie Urszulin II 5:0, Polesie Urszulin I – MOSiR Włodawa 6:0, Polesie Urszulin I – AP FPF Włodawa 3:0

Bramki dla Polesia I zdobywali: Szymon Latała x8, Dawid Gołoś x4, Konrad Rubinowski x1, Michał Ryszkowski x1. Asystami mogą się poszczycić: Dawid Gołoś x6, Szymon Latała x4 (pozostałe gole po akcjach indywidualnych).

Druga drużyna w składzie: Paweł Dyszewski, Adrian Grzegorczyk, Ania Grzywaczewska, Zofia Grzywaczewska, Alan Józefczuk, Paweł Niewęgłowski i Sylwester Prucnal + dodatkowo w rezerwie Jakub Ramenda również zaprezentowała się z dobrej strony, zajmując III miejsce w Turnieju i odnotowując 1 wygraną i 2 przegrane z bilansem 4 bramek strzelonych i 6 bramek straconych.

Wyniki spotkań: Polesie Urszulin II – Polesie Urszulin I 0:5, Polesie Urszulin II – AP FPF Włodawa 0:1, Polesie Urszulin II – MOSiR Włodawa 4:0

Bramki dla Polesia II zdobywali: Jakub Ramenda x2, Sylwester Prucnal x1 i Alan Józefczuk x1. Asystami natomiast mogą się poszczycić: Alan Józefczuk x3 i Jakub Ramenda x1.

Wielkie brawa dla obu drużyn młodzików!

Podczas gdy młodzicy rywalizowali we Włodawie nasz stadion w Urszulinie również tętnił piłkarskim życiem. Z drużynami Bug Hanna, Niedźwiadek Chełm i Kłos Chełm swoje mecze rozgrywali nasi orlicy w składzie: Kacper Budzyński, Franciszek Grzegorczyk, Paweł Jung, Marcel Krupiński, Miłosz Kudyba, Dominik Latała, Mateusz Ordowski, Filip Paszkowski, Fabian Proniuk, Gabriel Sierociuk, Maciej Szczepanik, Mateusz Wiczuk. Tym razem po bardzo wyrównanych meczach odnieśliśmy 1 wygraną i 2 porażki. Bramki dla Polesia zdobywali: Mateusz Ordowski x2, Paweł Jung x1, Filip Paszkowski x1. Asystami może się poszczycić Paweł Jung x2.

Wielkie brawa dla naszych orlików!