II MIEJSCE ORLIKÓW i VIII MŁODZIKÓW MŁODSZYCH NA TURNIEJACH GÓRNIKA ŁĘCZNA

Mamy srebro! II miejsce naszych orlików i VIII miejsce naszych młodzików młodszych na Turniejach o Puchar Prezesa Górnika Łęczna. Za nami dwa aktywne weekendowe dni i dwa dni rozgrywek turniejowych.
———-
Niedziela (6.02.2022) to duży sukces naszych orlików, którzy w stawce bardzo dobrych zespołów z całego województwa uplasowali się na II miejscu. W całym Turnieju odnotowujemy 4 wygrane i 3 porażki, co daje nam 12 punktów i bardzo dobrą lokatę końcową. Wygrywamy z Hetmanem Zamość (2:1), Górnikiem Łęczna (2:1), Świdniczanką Świdnik (4:0) i Lublinianką Lublin (3:1). Przegrywamy z Zawiszą Garbów – zwycięzcą turnieju (1:7), Sygnałem Lublin (0:2) i Unią Wilkołaz (1:3). Dodatkowo królem strzelców Turnieju zostaje nasz zawodnik Paweł Jung. Wielkie brawa dla całej drużyny!
———-
Soboty (5.02.2022) nie zaliczamy niestety do udanych, gdyż w rywalizacji młodzików młodszych notujemy zaledwie 1 remis z Perłą Mełgiew (1:1) i aż 6 porażek: ze Skarpą Lublin (2:3), Górnikiem Łęczna (0:1), BKS-em Lublin (0:6), AP Bronowice Lublin (3:4), MOSiR-em Lubartów (1:3) i Puławiakiem Puławy (0:6). Taki wynik z pewnością nie jest dla nas zadowalający, ale taka jest piłka – czasami zdarza się gorszy dzień i taki właśnie nam się przytrafił. W tym turnieju rywalizację kończymy ostatecznie na odległym VIII miejscu. Nie mniej jednak każde rozgrywki traktujemy jako świetny trening i na pewno zauważamy też pozytywy, a naszym zawodników należą się brawa za walkę w każdym spotkaniu.
———-
Podczas obu dni turniejowych bramki dla Polesia zdobywali: Paweł Jung x9, Mateusz Ordowski x7, Marcel Krupiński x3 i Fabian Proniuk x1.
———-
➡️Skład drużyny orlików: Anna Grzywaczewska, Zofia Grzywaczewska, Paweł Jung, Jagoda Kaszewska, Julian Kawulka, Piotr Łapiński, Mateusz Ordowski, Fabian Proniuk, Jan Ramenda, Oliwier Redzik, Gabriel Sierociuk
➡️Skład drużyny młodzików młodszych: Franciszek Grzegorczyk, Anna Grzywaczewska, Paweł Jung, Jagoda Kaszewska, Marcel Krupiński, Mateusz Ordowski, Krzysztof Parasion, Filip Paszkowski, Fabian Proniuk, Jan Ramenda, Gabriel Sierociuk
➡️Sztab szkoleniowy: Karol Bujak, Grzegorz Gołoś