ROZGRYWKI ROCZNIKA 2012 i 2013 W ŁĘCZNEJ

Za nami kolejny aktywny weekend naszych młodych zawodników, tym razem z rocznika 2012 i 2013. Kolejny raz zawitaliśmy na Turnieje o Puchar Prezesa Górnik Łęczna zorganizowane na najwyższym poziomie przez Akademię Górnika Łęczna. Dla zdecydowanej większości naszych chłopców to były pierwsze rozgrywki tego typu, więc tym bardziej należą im się wielkie brawa.
———-
W sobotę 12.02.2022 nasza drużyna orlików młodszych (2012/2013) zagrała ze Świdniczanką Świdnik, Górnikiem Łęczna I i II, Bronowicami Lublin, Widokiem Lublin, Hetmanem Zamość i Dublerem Opole Lubelskie. W tym dniu rywalizację zakończyliśmy na VI miejscu.
———-
W niedzielę 13.02.2022 nasza drużyna żaków (2013) zagrała z kolei z Vrotcovią Lublin, Świdniczanką Świdnik, Górnikiem Łęczna I, II i III oraz Dublerem Opole Lubelskie. Turniej rozgrywany był bez klasyfikacji końcowej.
Przez te dwa dni, jak zwykle było dużo emocji, sporo stresu, ładnych akcji i prostych błędów. Strzelaliśmy i traciliśmy bramki, podawaliśmy celnie i niecelnie, byliśmy faulowani i czasami faulowaliśmy, a przy tym wygrywaliśmy, przegrywaliśmy i remisowaliśmy. Ale najważniejsze, że zdobywaliśmy doświadczenia i cieszyliśmy się grą w piłkę nożną. W tych kategoriach wiekowych wyniki nie są najważniejsze. To była po prostu kolejna świetna okazja do dobrej zabawy i ćwiczenia swoich umiejętności.
———-
➡️Skład drużyny orlików młodszych (2012/2013): Jakub Dzierzbicki, Marcel Gajos, Tomasz Kędzierski, Jakub Kopaczewski, Franciszek Krasucki, Miłosz Kudyba, Antoni Marcyniuk, Olaf Mazurek, Gabriel Myć, Nikodem Sierociuk, Kacper Szczepanik, Jakub Tomaszewski, Mikołaj Wach
➡️Skład drużyny żaków (2013): Jakub Dzierzbicki, Marcel Gajos, Jakub Kopaczewski, Antoni Marcyniuk, Hubert Poleszak, Nikodem Sierociuk, Jakub Tomaszewski
➡️Sztab szkoleniowy: Elżbieta Dorosz, Grzegorz Gołoś