LEKKOATLECI POLESIA WYSTARTOWALI W XXII BIEGU SOBIBORSKIM

XXII Bieg Sobiborski Pamięci Ofiar Byłego Hitlerowskiego Obozu Zagłady w Sobiborze. We Włodawie 8 października 2023r. odbyły się biegi szkolne i bieg główny w ramach XXII Biegów Sobiborskich. Bieg główny był rozgrywany na trasie stacja kolejowa Sobibór – MOSiR Włodawa. Trasa biegów szkolnych przebiegała wokół obiektów sportowych MOSiR.

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie szkoły i klubu Polesie z Urszulina, którzy zdobyli 9 miejsc medalowych i wiele cennych nagród.

III miejsce: Zuzanna Kulczycka.

Ponadto w pierwszej ósemce byli: Julia Banachewicz, Katarzyna Małek, Piotr Łapiński, Magdalena Malinowska i Fabian Proniuk.

Każdy kto ukończył bieg otrzymał pamiątkowy medal, a pierwsza trójka cenne nagrody. Ponadto z wszystkich dzieci które dobiegły do mety losowano hulajnogi. Julka Banachewicz i Magda Malinowska miały dużo szczęścia i stały się ich właścicielkami.

Był to wielce udany wyjazd lekkoatletów na zawody sportowe. Brawo dla wszystkich, którzy zdobyli nagrody oraz dla tych, którzy brali udział.