MASA MEDALI, CZYLI BARDZO UDANE CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

 

Masa medali, czyli bardzo, bardzo udane Rejonowe Czwartki LA w Chełmie dla naszych lekkoatletów. 28.05.2024 r. w Chełmie odbyły się ostatnie już w tym sezonie Rejonowe Czwartki Lekkoatletyczne. Po podliczeniu punktów wszystkich startów poszczególnych zawodników wręczono medale i dyplomy dla najlepszych. Startowano w trzech rocznikach: klasy IV i młodsi (2013), V (2012) i VI (2011) w kategorii dziewcząt i chłopców.

Osiągnęliśmy jako KS Polesie i SP Urszulin w tym roku rekordową liczbę miejsc medalowych! Oto najlepsi nasi zawodnicy którzy zajęli miejsca I – III.

I miejsce i złote medale zdobyli:
Kulczycka Hanna – bieg na 300 m, Dybczak Wiktoria – bieg na 600 m, Słoboda Katarzyna – bieg na 300 m, Grabowicz Antoni- bieg na 300 m, Ostasz Bartosz – bieg na 1000 m, Wach Mikołaj – bieg na 1000 m, Kudyba Miłosz – bieg na 300 m, Grabowicz Szymon – bieg na 60 m, Jung Paweł – bieg na 300 m, Koziej Błażej – skok w dal.

II miejsce i srebrne medale zdobyli:
Kulczycka Hanna – skok w dal, Dąbrowska Magdalena – rzut piłeczką palantową, Słoboda Katarzyn a- skok w dal, Myć Roksana – bieg na 300 m, Ostasz Bartosz – skok w dal, Ryć Olaf – bieg na 1000 m, Kudyba Miłosz – bieg na 300 m, Dzierzbicki Jakub – rzut piłeczką palantową, Grzywaczewski Tobiasz – bieg na 300 m, Koziej Błażej – bieg na 60 m, Łapiński Piotr – rzut piłeczką palantową, Ordowski Mateusz – pchnięcie kulą.

III miejsce i brązowe miejsca zdobyli:
Myć Roksana – skok w dal, Małek Amelia – bieg na 300 m.

Ponadto wielu naszych zawodników w poszczególnych zawodach zdobyło wiele miejsc medalowych, a tylko mała liczba startów nie pozwoliła im na zdobycie medalu w klasyfikacji końcowej. BRAWA DLA NASZYCH ZAWODNIKÓW.

Najlepsi zawodnicy z zawodów z Chełma wystartują w XXX Ogólnopolskich Czwartkach Lekkoatletycznych w Łodzi w dniach 14-16 czerwca 2024. Liczymy na wiele powołań do kadry rejonu na zawody ogólnopolskie.

Trener Mirosław Chudzik