MŁODZICY WYGRYWAJĄ ZE SPÓŁDZIELCĄ SIEDLISZCZE

Mamy to! Kolejna wygrana młodzików w I lidze okręgowej! W sobotę 13.05.2023 r. gościliśmy w Urszulinie zespół Spółdzielcy Siedliszcze. Wymagający przeciwnik, był zapowiedzią ciężkiego oraz wyrównanego meczu i tak też było w rzeczywistości. Dopiero w drugiej połowie udało nam się znaleźć sposób na pokonanie dobrze dysponowanej bramkarki Gości po świetnej akcji Mateusza Ordowskiego i trafieniu Franciszka Grzegorczyka, a następnie podwyższyć prowadzenie dzięki mądremu zagraniu Fabiana Proniuka i celnemu uderzeniu Pawła Junga. Dziś na słowa uznania zasłużyli z pewnością wszyscy zawodnicy Polesia, gdyż grając drużynowo naprawdę dali z siebie maksimum i to przyniosło efekty w postaci zwycięstwa i kolejnych 3 punktów w ligowej tabeli. Wielkie brawa! Polesie Urszulin – Spółdzielca Siedliszcze 2:0 (0:0).

Bramki dla Polesia zdobywali: Franciszek Grzegorczyk i Paweł Jung. Asystami mogą się poszczycić Mateusz Ordowski i Fabian Proniuk.

Skład drużyny: Franciszek Grzegorczyk, Paweł Jung, Jagoda Kaszewska, Marcel Krupiński, Albert Myć, Mateusz Ordowski, Krzysztof Parasion, Filip Paszkowski, Fabian Proniuk, Oliwier Redzik, Jakub Rutkowski, Eduard Savchuk, Gabriel Sierociuk, Stefan Szczepanik

Trener: Karol Bujak