KLUBOWY TURNIEJ GRY 1×1

Ależ to było wydarzenie! Ależ to były emocje! W piątek 12.05.2023 r. zawodnicy oraz zawodniczki z grup ŻAK i ORLIK rozegrali klubowy Turniej Gry 1×1, który był częścią pierwszej, historycznej edycji tego typu turniejów organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej wraz z Wojewódzkimi Związkami Piłki Nożnej.

Czegoś takiego w Polesiu jeszcze nie było. Kilkudziesięciu uczestników, cztery małe boiska, na wszystkich po 2 małe bramki, a na przeciwko siebie tylko po jednym zawodniku i punktowana rywalizacja systemem „każdy z każdym”. Odważna gra, podejmowanie pojedynków i rozwój kreatywności. Piękne akcje, ładne bramki, radość z wygranej i gorycz porażki. Wszyscy dali z siebie maksimum i to naprawdę bardzo nas cieszy.

W naszym klubowym turnieju w poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli, a tym samym będą reprezentować Polesie Urszulin w kolejnych etapach: regionalnym i – w przypadku awansu – wojewódzkim oraz ogólnopolskim:

1) dziewczęta 2014 – Roksana Myć
2) chłopcy 2015 – Bartłomiej Kruk
3) chłopcy 2014 – Brajan Kułakowski
4) chłopcy 2013 – Antoni Marcyniuk
5) chłopcy 2012 – Mikołaj Wach

Wielkie brawa dla zwycięzców, którzy tego dnia okazali się najlepsi, ale również dla wszystkich uczestników, którzy tak naprawdę również są zwycięzcami. Wygrali bowiem nowe doświadczenia i umiejętności, a to jest bezcenne!