MŁODZICY ZAGRALI NA TURNIEJU NOWOROCZNYM W CHEŁMIE

Dziś nasza drużyna młodzików złożona z 11 powołanych zawodników z rocznika 2009/2010 zagrała na Noworocznym Turnieju Piłki Nożnej w Chełmie. W stawce 9 zespołów uplasowaliśmy się dokładnie po środku zajmując 5 miejsce. Statuetkę dla wyróżniającego się zawodnika otrzymał Konrad Rubinowski – strzelec wszystkich bramek dla Polesia, który rozegrał bardzo dobry turniej i był zdecydowanie najmocniejszym punktem naszej ofensywy.
 
W czasie rozgrywek zagraliśmy 8 spotkań, odnotowaliśmy 2 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki, co ostatecznie przełożyło się na 9 punktów, przy bilansie bramkowym 10:10. To oczywiście zasługa wszystkich zawodników, którym należą się wielkie brawa.
 
Za nami mnóstwo emocji, dobrej gry, prostych błędów, a przede wszystkim kolejne świetne lekcje gry w piłkę. Turniej zaliczamy do udanych i dziękujemy organizatorom (Niedźwiadek Chełm i MOSiR Chełm) za zaproszenie, sprawną organizację i dobrą atmosferę.
———-
Wyniki:
Unia Rejowiec – Polesie Urszulin 1:1 (bramka dla Polesia: Konrad Rubinowski)
Polesie Urszulin – Kłos I Chełm 1:2 (bramka dla Polesia: gol samobójczy)
Kłos II Chełm – Polesie Urszulin 0:0
Polesie Urszulin – Niedźwiadek 2010 Chełm 2:1 (bramki dla Polesia: Konrad Rubinowski x2)
Astra Leśniowice – Polesie Urszulin 0:4 (bramki dla Polesia: Konrad Rubinowski x3, gol samobójczy)
Niedźwiadek żółci Chełm – Polesie Urszulin 2:2 (bramki dla Polesia: Konrad Rubinowski x2)
Polesie Urszulin – Sawena Sawin 0:2
Niedźwiadek zieloni Chełm – Polesie Urszulin 2:0
———-
Skład drużyny: Kacper Ambrozik, Adrian Grzegorczyk, Franciszek Grzegorczyk, Alan Józefczuk, Michał Kloc, Marcel Krupiński, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski, Maciej Szczepanik
Sztab szkoleniowy: Karol Bujak, Grzegorz Gołoś