NASI LEKKOATLECI NA PODIUM

Nasi lekkoatleci odnotowują kolejne sukcesy. Pod koniec września 2020 r. w Chełmie podsumowano XXVI edycję Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych. W sezonie 2019/2020 Czwartki odbywały się w wrześniu i październiku 2019 oraz czerwcu, lipcu i wrześniu 2020 r. Startujący zawodnicy i zawodniczki z roczników 2009, 2008, 2007 za osiągnięte wyniki otrzymywali punkty, których suma dawała odpowiednie miejsce na podium. Rozdano medale i dyplomy dla najlepszych zawodników, puchary i dyplomy dla najlepszych szkół i klubów oraz dyplomy dla najlepszych nauczycieli i trenerów. Zawodnicy naszego klubu i uczniowie Szkoły Podstawowej w Urszulinie zdobyli bardzo wiele miejsc na podium i medali. Jesteśmy dumni!!! Wielkie brawa dla wszystkich startujących oraz dla trenera Mirosława Chudzika.
———
W poszczególnych konkurencjach i kategoriach wiekowych następujący zawodnicy uzyskali
>>>>> złote medale i I miejsca:
> bieg na 60 m – Stefan Mendel, Adrian Grzegorczyk
> bieg na 300m – Dawid Gołoś, Aleksandra Niedźwiedzka, Mateusz Cegłowski
> bieg na 600m – Martyna Szwaj
> bieg na 1000m – Sebastian Dołęgowski, Sebastian Jung
> skok w dal – Sebastian Dołęgowski
> rzut piłeczką palantową – Mateusz Cegłowski
>>>>> srebrne medale i II miejsca:
> bieg na 300 m – Emilia Niedźwiedzka
> bieg na 1000m – Jakub Skowronek, Jakub Kunach
>>>>> brązowy medal i III miejsce:
> bieg na 300m – Sebastian Dołęgowski.
———-
W punktacji szkół i klubów zajęliśmy III miejsce zdobywając puchar i dyplom. W punktacji trenerów i nauczycieli Mirosław Chudzik zajął II miejsce.
———-
Od października rozpoczyna się nowa edycja czwartków i w tym sezonie również liczymy na dobre miejsca i kolejne rekordy życiowe.