NASZE DRUŻYNY NOTUJĄ KOLEJNE PEWNE WYGRANE

Kolejne wygrane naszych drużyn. W Polesiu jest moc!!! W sobotę 21.05.2022 nasi trampkarze pewnie pokonali 4:0 (1:0) Ruch Izbica. W poniedziałek 23.05.2022 w ich ślady poszli młodzicy, którzy dokładnie takim samym wynikiem 4:0 (3:0) zakończyli spotkanie z Pławanicami Kamień.
—–
Mecz trampkarzy z Ruchem Izbica zapowiadał się jako trudne spotkanie. Mieliśmy bowiem zmierzyć się z liderem grupy południowej w rundzie jesiennej. Na miejscu okazało się jednak, że przeciwnicy przyjechali na to spotkanie osłabieni. Tym większy szacunek dla nich, tym bardziej, że wielokrotnie mądrze odpierali nasze ataki. Nie mniej jednak, to my od początku do końca byliśmy stroną wyraźnie dominującą. Na prowadzenie wyszliśmy w 19-tej minucie po celnym podaniu Filipa Grabowicza i dobrym strzale Karola Proniuka. Do szatni schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem. Po zmianie stron kolejne dwie bramki zdobył Karol Proniuk, a jedno trafienie dołożył Dawid Gołoś. Cieszymy się z kolejnych 3 punktów i mamy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach pokażemy się z równie dobrej strony. Bramki dla Polesia zdobywali: Karol Proniuk x3 i Dawid Gołoś x1. Asystami mogą się poszczycić: Filip Grabowicz, Dawid Gołoś i Michał Kloc (bramkarz drużyny młodzików udanie debiutujący w roli skrzydłowego w drużynie trampkarzy!!!).
Mecz młodzików, to bardzo dobre widowisko. Przyjemnie było patrzeć na naszą drużynę, która zagrała na naprawdę bardzo dobrym poziomie, wymieniając wiele celnych podań i popisującą się skutecznością pod bramką przeciwników. Bardzo dobra gra zaowocowała pięknym golem Michała Ryszkowskiego już w 7-ej minucie meczu. Jeszcze w pierwszej połowie kolejne trafienia dołożyli Paweł Jung i Konrad Rubinowski. Do przerwy pewne prowadzenie 3:0. W drugiej połowie w naszą grę wkradło się troszkę chaosu, ale nie przeszkadzało nam to w dołożeniu kolejnej bramki, której autorem po raz kolejny był Paweł Jung (jeden z najmłodszych zawodników na boisku, rocznik 2011!). Cieszy kolejna wygrana, ale jeszcze bardziej bardzo dobra gra naszych młodzików. Bramki dla Polesia zdobywali: Paweł Jung x2, Michał Ryszkowski x1, Konrad Rubinowski x1. Asystami mogą się poszczycić: Paweł Jung, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski i Jakub Ramenda.
—–
Skład drużyny trampkarzy: Bartosz Czajkowski, Mateusz Dudek, Oskar Golonka, Dawid Gołoś, Filip Grabowicz, Adrian Grzegorczyk, Sebastian Jung, Michał Kloc, Błażej Kuśmicki, Szymon Latała, Stefan Mendel, Karol Proniuk, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski
—–
Skład drużyny młodzików: Kacper Ambrozik, Adrian Grzegorczyk, Franciszek Grzegorczyk, Paweł Jung, Jagoda Kaszewska, Michał Kloc, Marcel Krupiński, Dominik Latała, Paweł Niewęgłowski, Mateusz Ordowski, Filip Paszkowski, Fabian Proniuk, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Maciej Szczepanik, Michał Ryszkowski