NOWY SEZON CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH W CHEŁMIE

Rozpoczęła się XXVII edycja Czwartków Lekkoatletycznych w Polsce. Przypominamy, że zwycięzcy zawodów w Chełmie wezmą udział w Finałach Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi w czerwcu 2021 roku. W Czwartkach biorą udział dziewczęta i chłopcy roczników 2010 i młodsi, 2009 oraz 2008.
———–
Pierwsze zawody nowego cyklu rozegrane zostały 6 października i wzięła w nich udział ekipa z Urszulina. Dla większości rocznika 2010 były to pierwsze zawody, natomiast starsi potwierdzili swoje bardzo dobre dyspozycje startowe.
———–
Najwartościowsze wyniki uzyskali: Emilia Niedźwiedzka w biegu na 300 m, Dawid Gołoś w biegu na 300 m i w skoku w dal, Sebastian Dołęgowski w biegu na 1000 m i skoku w dal.
———-
Ponadto w swoich kategoriach wiekowych i konkurencjach I miejsca uzyskali: Grzegorczyk Adrian, Choma Martyna, Kędzierski Bartłomiej, Grzegorczyk Franciszek, Grzegorczyk Blanka.
II miejsca uzyskali: Grzegorczyk Adrian, Janiuk Maja, Grzywaczewska Zofia, Niewiadomska Nicole, Dyszewski Paweł.
———
W biegu na 60 m wystartował i zajął I miejsce Fabian Zakierski, który na zajęcia lekkoatletyczne do Urszulina przyjeżdża z Kaplonos.
———-
Następne zawody dopiero w kwietniu. Liczymy znów na dobre wyniki i miejsca na podium.
———-
Trener: Mirosław Chudzik