POLESIE NA TURNIEJU EKSTRA TALENT

W niedzielę 22.08.2021 r. nasza drużyna młodzików złożona z 12-stu powołanych zawodników wzięła udział w turnieju EKSTRA TALNET zorganizowanym na stadionie Górnika Łęczna przez Ekstraklasę. Wysoki poziom turnieju, 12 drużyn, świetna organizacja i dobra atmosfera na pewno zapadną wszystkim zawodnikom w pamięci. W rozgrywkach notujemy 2 minimalne przegrane i 1 wygraną, co niestety nie wystarcza na walkę o medale. Ale oprócz gry chłopcy mają także okazję uczestniczyć w profesjonalnych testach, które obejmują: zwis na ugiętych ramionach, bieg wahadłowy 10x5m i beep test. Tu na szczególną uwagę zasługuje 2 miejsce Adriana Grzegorczyka spośród 144 zawodników wszystkich drużyn w biegu wahadłowym!!! Dziękujemy Górnik Łęczna i Akademia Górnika Łęczna Łęczna za zaproszenie i możliwość udziału!!!
———-
Skład drużyny: Adrian Grzegorczyk, Franciszek Grzegorczyk, Alan Józefczuk, Paweł Jung, Mateusz Ordowski, Marcel Krupiński, Filip Paszkowski, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski, Maciej Szczepanik
———-
Wyniki rozgrywek:
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Polesie Urszulin 5:3
Polesie Urszulin – Orlęta Łuków B 0:1
Polesie Urszulin – Górnik Łęczna B 4:1
———-
Bramki dla Polesia zdobywali: Adrian Grzegorczyk x 3, Jakub Ramenda x1, Konrad Rubinowski x1, Michał Ryszkowski x1, Paweł Jung x1.