POLESIE URSZULIN Z CERTYFIKATEM PZPN NA 2024 ROK

 
Mamy to! Z przyjemnością informujemy, że decyzją Komisji Weryfikacyjnej Szkółka Piłkarska Polesie Urszulin otrzymała po raz kolejny ZIELONY CERTYFIKAT Polskiego Związku Piłki Nożnej, tym razem na rok 2024. Oznacza to, że ponownie pomyślnie przeszliśmy proces weryfikacji oraz spełniamy wszelkie wytyczne i kryteria PZPN w kwestii szkolenia dzieci i młodzieży. JESTEŚMY DUMNI! 
—–
Czym jest Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN?
Jest to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek.
 
Fundamentalnymi założeniami programu są: podniesienie i ujednolicenie poziomu szkoleniowego, stałe wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu, podnoszenie kompetencji fachowców dbających o sportowy i społeczny rozwój piłkarzy oraz weryfikacja szkółek piłkarskich. Dzięki Programowi Certyfikacji rodzice i dzieci grające w piłkę nożną będą mieć pewność, że szkółka piłkarska spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczna, a jej kadra ma kwalifikacje niezbędne do szkolenia zawodników.