PRZEGRANA MŁODZIKÓW i ZWYCIĘSTWO TRAMPKARZY ZE SPARTĄ REJOWIEC FABRYCZNY

W piątek 28 maja 2021 rozegraliśmy wyjazdowe spotkania ze Spartą Rejowiec Fabryczny. Tym razem nasi młodzicy ulegli przeciwnikom 4:1, zaś trampkarze odnotowali wygraną 0:1.
———-
Mecz młodzików od początku nie ułożył się po naszej myśli, gdyż już w pierwszej minucie straciliśmy bramkę. Później nie udało nam się już wejść na właściwe tory, a 2 kolejne bramki Sparty skutecznie podcięły nam skrzydła. Iskierka nadziei pojawiła się pod koniec pierwszej połowy, kiedy dobre dośrodkowanie Szymona Latały na bramkę zamienił Konrad Rubinowski. Po zmianie stron mieliśmy kilka dobrych akcji, jednak żadnej nie zamieniliśmy już na bramkę. Tymczasem przeciwnicy dołożyli czwarte trafienie i tym samym mecz zakończył się naszą przegraną 4:1. To nie było złe spotkanie w naszym wykonaniu, jednak tym razem czegoś zabrakło. Brawa za walkę!
———-
Mecz trampkarzy to typowy mecz walki, jednak z rysującą się od początku naszą przewagą, której jednak przez bardzo długi czas nie umieliśmy udokumentować bramką. Byliśmy blisko w 48 minucie, piłka trafiła do siatki, jednak sędzina spotkania podjęła decyzję o spalonym. Całe szczęście w 67 minucie celnym podaniem popisał się Błażej Orysz, a bramkarza gospodarzy pokonał Karol Proniuk. Jak się okazało była to jedyna bramka, która padła w tym spotkaniu i tym samym 3 punkty powędrowały do Polesia. Wielkie brawa!
———-
MŁODZICY: Bartosz Czajkowski, Paweł Dyszewski, Dawid Gołoś, Adrian Grzegorczyk, Anna Grzywaczewska, Zofia Grzywaczewska, Alan Józefczuk, Kacper Kędzierski, Jakub Kunach, Szymon Latała, Stefan Mendel, Paweł Niewęgłowski, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski, Filip Szadkowski, Tomasz Szczepanik
Trener: Karol Bujak
Kierownik drużyny: Grzegorz Gołoś
———-
TRAMPKARZE: Bartłomiej Bedłuszak, Mateusz Cegłowski, Oskar Golonka, Dawid Gołoś, Filip Grabowicz, Sebastian Jung, Hubert Kowalczuk, Kuba Koziej, Błażej Kuśmicki, Szymon Latała, Marcin Marcinkowski, Błażej Orysz, Jakub Panasiuk, Karol Proniuk, Karol Sitkowski, Krystian Skowronek, Karol Śledziński