PODNIOSŁY AKCENT, WYGRANA MŁODZIKÓW i PORAŻKA TRAMPKARZY

Dzisiejsze spotkania naszych drużyn młodzików i trampkarzy z PGKS Frassati Fajsławice miały szczególnie podniosły akcent. Oba mecze rozpoczęły się bowiem minutą ciszy na cześć zmarłego w tym tygodniu Andrzeja Różyckiego – człowieka kochającego ludzi i przez ludzi kochanego, wieloletniego pracownika Poleskiego Parku Narodowego, wspaniałego przyrodnika i przewodnika, dzięki któremu zawodnicy Polesia mogli wielokrotnie odkrywać, doświadczać i odczuwać jakie wspaniałe piękno kryje się wokół nas. Dziękujemy za wszystko! Do zobaczenia!
———-
Z kronikarskiego obowiązku odnotujemy jedynie, że dziś nasi młodzicy w dobrym stylu pokonali przeciwników 3:1. Bramki dla naszej drużyny zdobywali Jakub Ramenda x2 (32′ i 40′) i Stefan Mendel x1 (57′). Asystami mogą się natomiast poszczycić Szymon Latała x2 i Konrad Rubinowski x1. Warto dodać, że do przerwy wynik był dla nas niekorzystny, gdyż przegrywaliśmy po golu zdobytym przez przeciwników w 5 minucie spotkania. Nie mniej jednak druga połowa dobitnie pokazała, która drużyna była lepsza i w pełni zasłużyła na zwycięstwo. Brawa za walkę od początku do końca. Świetna postawa i dobra gra!
———–
Niestety mecz trampkarzy zakończył się naszą wysoką porażką 0:7. Należy zauważyć, że dziś byliśmy wyraźnie słabsi od rywali, więc pozostaje nam jedynie pogratulować zasłużonego zwycięstwa Frassati, a samemu ciężko trenować, żeby takie spotkania więcej nam się nie przydarzały.
———-
MŁODZICY: Bartosz Czajkowski, Adrian Grzegorczyk, Anna Grzywaczewska, Alan Józefczuk, Jakub Kunach, Szymon Latała, Stefan Mendel, Paweł Niewęgłowski, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski, Filip Szadkowski, Tomasz Szczepanik
Nieobecni: Paweł Dyszewski, Dawid Gołoś, Zofia Grzywaczewska, Kacper Kędzierski
Trener: Karol Bujak
Kierownik drużyny: Grzegorz Gołoś
———-
TRAMPKARZE: Bartłomiej Bedłuszak, Mateusz Cegłowski, Oskar Golonka, Filip Grabowicz, Sebastian Jung, Kuba Koziej, Błażej Kuśmicki, Szymon Latała, Marcin Marcinkowski, Błażej Orysz, Jakub Panasiuk, Karol Proniuk, Krystian Skowronek, Karol Śledziński
nieobecni: Dawid Gołoś, Hubert Kowalczuk, Karol Sitkowski