PRZEGRANA MŁODZIKÓW

Na sobotę 19 września 2020 zaplanowane zostały dwa mecze naszych drużyn z Włodawianką Włodawa. Ostatecznie swój mecz rozegrali tylko młodzicy (rocznik 2008-2009) grając z Akademią Piłkarską FPF Włodawa i ulegając gościom 1:2. Jedyną bramkę dla Polesia zdobył Szymon Latała przy asyście Kacpra Kędzierskiego. Notujemy tym samym pierwszą przegraną w sezonie po dość trudnym meczu, w którym rywale umiejętnie narzucili nam swój sposób gry, a nam zabrakło determinacji żeby skutecznie się im przeciwstawić. Niestety nie było to dobre spotkanie w naszym wykonaniu i właściwie żaden z zawodników nie zagrał na swoim normalnym poziomie. Wielka szkoda. Traktujemy to jednak jedynie jako niepotrzebną wpadkę i teraz wszyscy bierzemy się do solidnej pracy, żeby takie sytuacje zdarzały się jak najrzadziej.
————
Natomiast mecz trampkarzy (rocznik 2006-2007) nie doszedł do skutku, gdyż drużyna przeciwna nie dojechała do Urszulina i tym samym najprawdopodobniej zanotujemy wygraną walkowerem. Nie jesteśmy z tego powodu zadowoleni, gdyż zawsze wolimy normalnie grać, ale różne są oblicza piłki nożnej. Tym razem przedstawiciele drużyny przeciwnej po prostu nie dopełnili formalności i spotkanie ostatecznie się nie odbyło.
————
Skład drużyny młodzików: Bartosz Czajkowski, Paweł Dyszewski, Dawid Gołoś, Adrian Grzegorczyk, Alan Józefczuk, Kacper Kędzierski, Jakub Kunach, Szymon Latała, Stefan Mendel, Sylwester Prucnal, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski, Tomasz Szczepanik.
Trener: Karol Bujak
Kierownik drużyny: Grzegorz Gołoś