ROCZNIK 2016 NA TURNIEJU O PUCHAR PREZESA GÓRNIKA ŁĘCZNA

Byli niesamowici! Dali z siebie wszystko i mieli wielką radochę z gry w piłkę nożną!!! W niedzielę 3.03.2024 nasza drużyna żaków młodszych (rocznik 2016) zagrała na Turnieju o Puchar Prezesa Górnika Łęczna. Ośmioro zawodniczek i zawodników Polesia rozegrało 14 meczów po 13 minut każdy grając 3×3 na boiskach z bandami. To aż 3 godziny bardzo intensywnej gry!!! Już za to należą im się przeogromne brawa! Dodatkowo jako jedyny zespół mieliśmy w kadrze dziewczynki, które rywalizowały z chłopcami i za to należą się kolejne wielkie brawa. W naszym składzie ze względu na choroby zabrakło kilku podstawowych zawodników, więc mieliśmy małe możliwości zmian przez wąską kadrę, ale nie przeszkodziło to w zdobywaniu pięknych bramek i nabywaniu nowych bezcennych doświadczeń. Cały czas się uczymy, ale najważniejsze, że wszyscy chcą się rozwijać i widać postępy. Turniej prowadzony był bez klasyfikacji, a rywalizowaliśmy z drużynami: Górnik Łęczna, Tarasola BSS Lublin, Avia Świdnik, BKS Lublin, Widok Lublin, BKS Bogucin, CampiSportivi Soccer, którym dziękujemy za wspólne dobre granie i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju.
—–
Dziękujemy Akademia Górnika Łęczna za zaproszenie i możliwość udziału. Wielkie gratulacje za super organizację! Dziękujemy rodzicom naszych zawodniczek i zawodników za kibicowanie! Dziękujemy rodzicom zawodników Górnika Łęczna za mega poczęstunek!
—–
Skład drużyny: Hanna Gołoś, Kacper Lewandowski, Jakub Michaluta, Hubert Oleszczuk, Filip Pawłowski, Katarzyna Swat, Leon Tokarski, Natalia Wołoszkiewicz. Trenerka: Elżbieta Dorosz