TRENINGI Z PLATFORMĄ BLAZEPOD i NOWY SPRZĘT W KLUBIE

W najbliższym czasie wyróżniający się zawodnicy Polesia wejdą na jeszcze wyższy poziom treningów. Klub zakupił właśnie zestaw BlazePod Trainer Deluxe od BlazePod Polska. Stawiamy na ciągły rozwój i dlatego zapewniamy najwyższą jakość treningów z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu treningowego.

 

BlazePod to przenośna platforma, która wykorzystuje wizualne wskazówki w celu poprawy treningów oraz szybkości, zwinności, koordynacji ruchowej i czasu reakcji za pośrednictwem różnych modułów szkoleniowych. Czułe na dotyk pody (podświetlane w 8 kolorach), obsługiwane są za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej BlazePod. Po wybraniu dowolnego trybu treningowego, pody podświetlają się zależnie od ustawień treningu. Pody rejestrują każde dotknięcie z dokładnością do jednej setnej sekundy, a następnie przesyłają wyniki treningu do aplikacji.

Blazepod jest używany przez profesjonalne kluby sportowe, a aplikacja posiada ponad 200 gotowych ćwiczeń, ale co najważniejsze – pozwala na zaprojektowanie własnego treningu dostosowanego do indywidualnych potrzeb i wymagań.
 
W ostatnim czasie zakupiliśmy także nowe piłki marki Adidas, zestawy pachołków z tyczkami firmy JAKO oraz gumy mini power band firmy 4FIZJO. Robimy wszystko co możliwe, aby nasi zawodnicy mieli zapewnione treningi na najwyższym poziomie.
 
Polesie Urszulin – nasz klub, nasza drużyna