UDANA INAUGURACJA ROZGRYWEK MŁODZIKÓW i TRAMPKARZY

W sobotę 24.04.2021 nasze drużyny młodzików i trampkarzy rozpoczęły rywalizację w I lidze okręgowej i zanotowały udaną inaugurację wygrywając swoje spotkania z Ruchem Izbica 6:0 (młodzicy) i 3:1 (trampkarze).

Młodzicy od początku umiejętnie narzucili rywalom swój styl gry. Cieszy dużo składnych akcji, dzięki którym udało się wypracować wiele sytuacji strzeleckich. W dobrej dyspozycji byli dziś nasi napastnicy, pomocnicy i obrońcy. Bramkarze nie mieli zbyt dużo pracy, gdyż wzorowo funkcjonował blok defensywny. W sumie dobra postawa całej drużyny zaowocowała pewnym zwycięstwem 6:0.

Bramki dla Polesia zdobywali: Dawid Gołoś x2, Konrad Rubinowski x1, Sylwester Prucnal x1, Stefan Mendel x1, Szymon Latała x1. Asystami natomiast mogą się poszczycić: Szymon Latała x3, Dawid Gołoś x1 i Konrad Rubinowski x1

Trampkarze swoje spotkanie rozpoczęli niezbyt udanie. Dużo błędów indywidualnych w pierwszej połowie zadecydowało o przewadze przeciwników, którzy na przerwę schodzili z boiska prowadząc w meczu 0:1. Całe szczęście w drugiej połowie nasza gra zaczęła już wyglądać o wiele lepiej. Kluczowa była bramka na 1:1, która dała nam wiarę we własne możliwości. Nabraliśmy pewności siebie i zaczęliśmy odważniej atakować, co przyniosło dwie kolejne bramki i ostateczną wygraną 3:1.

Wszystkie bramki dla Polesia zdobył Karol Proniuk x3, a asystowali mu: Dawid Gołoś x1, Sebastian Jung x1 i Mateusz Cegłowski x1.
———-
TRAMPKARZE: Bartłomiej Bedłuszak, Mateusz Cegłowski, Oskar Golonka, Dawid Gołoś, Filip Grabowicz, Sebastian Jung, Kuba Koziej, Błażej Kuśmicki, Szymon Latała, Marcin Marcinkowski, Jakub Panasiuk, Karol Proniuk, Krystian Skowronek, Karol Śledziński
nieobecni: Hubert Kowalczuk, Błażej Orysz, Karol Sitkowski
Trener: Karol Bujak
Kierownik drużyny: Grzegorz Gołoś
———-
MŁODZICY: Bartosz Czajkowski, Paweł Dyszewski, Dawid Gołoś, Anna Grzywaczewska, Zofia Grzywaczewska, Alan Józefczuk, Kacper Kędzierski, Jakub Kunach, Szymon Latała, Stefan Mendel, Paweł Niewęgłowski, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski, Filip Szadkowski, Tomasz Szczepanik
nieobecni: Adrian Grzegorczyk