TURNIEJ ŻAKÓW W URSZULINIE

Po raz pierwszy w historii, w czwartek 28.04.2022, na stadionie w Urszulinie odbył się ligowy turniej żaków. Osobą odpowiedzialną za jego organizację był Grzegorz Gołoś. W turnieju wzięło udział 5 drużyn: Hutnik Dubeczno, Niedźwiadek Chełm, Football Academy Chełm, Polesie Urszulin i Vitrum Wola Uhruska, a tym razem nie dojechała jedynie drużyna Kłosa Chełm.
—–
Zgodnie z obowiązującymi zasadami rozgrywki żaków prowadzone są bez klasyfikacji i podawania wyników. W ramach turnieju rozegrane zostały następujące mecze:
Football Academy Chełm – Polesie Urszulin
Vitrum Wola Uhruska – Hutnik Dubeczno
Polesie Urszulin – Vitrum Wola Uhruska
Niedźwiadek Chełm – Hutnik Dubeczno
Niedźwiadek Chełm – Football Academy Chełm
Hutnik Dubeczno – Polesie Urszulin
Turniej stał na dobrym poziomie. Najwyższy poziom sportowy zaprezentowały drużyny: Niedźwiadek Chełm i Polesie Urszulin.
Cieszymy się, że mieliśmy możliwość organizacji turnieju żaków w Urszulinie. Dziękujemy wszystkim obecnym zawodnikom i trenerom za przyjazd, sportową rywalizację i dobrą atmosferę. Do zobaczenia na kolejnych turniejach!
—–
Drużyna żaków Polesia zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Chłopcy w każdym spotkaniu walczyli od początku do końca i to przynosiło efekty. Piękne bramki zdobywali: Jakub Dzierzbicki, Marcel Gajos, Jakub Kopaczewski, Antoni Marcyniuk, Nikodem Sierociuk, Danylo Solodovnyk i Jakub Tomaszewski. Wielkie brawa!
—–
Skład drużyny żaków: Jakub Dzierzbicki, Marcel Gajos, Piotr Heleniak, Jakub Kopaczewski, Antoni Marcyniuk, Hubert Poleszak, Nikodem Sierociuk, Jakub Tomaszewski oraz gościnnie Danylo Solodovnyk z Ukrainy.
—–
Sztab szkoleniowy: Elżbieta Dorosz, Grzegorz Gołoś