UMOWA O WSPÓŁPRACY PARTNERSKIEJ Z GÓRNIKIEM ŁĘCZNA

Oficjalnie! 24 marca 2021 r. podpisaliśmy umowę o współpracy partnerskiej z Górnikiem Łęczna, która jest zwieńczeniem naszej dotychczasowej relacji i wspólnych działań. Strony reprezentowali: Piotr Sadczuk – Prezes Zarządu Górnik Łęczna SA, Sebastian Buczak – Z-ca Prezesa Zarządu Górnika Łęczna SA oraz Grzegorz Gołoś – Prezes Zarządu KS Polesie Urszulin, przy udziale Macieja Grzywy – Prezesa Zarządu Akademii Sportu Górnika Łęczna.
Jesteśmy dumni, że możemy być partnerem Górnika i wierzymy, że nasza współpraca będzie się rozwijała z korzyścią dla wszystkich stron.
 
>>> Maciej Grzywa, Prezes Akademii Sportu Górnika Łęczna:
– Górnik Łęczna oraz Polesie Urszulin współpracują ze sobą już od pewnego czasu. Ta umowa to tak naprawdę sformalizowanie dotychczasowej relacji. Oczywiście, jest ona owocna dla obu klubów. Co zyskamy na tej współpracy? Chociażby to, że wyróżniający się zawodnicy z Urszulina będą mogli trenować z zespołami Górnika Łęczna odpowiednimi dla ich kategorii wiekowej.
>>> Grzegorz Gołoś, Prezes Zarządu KS Polesie Urszulin:
– Współpraca z Górnikiem Łęczna, rozpoczęta w 2018 roku, jest kluczowym elementem naszej strategii działania. Jesteśmy lokalnym klubem młodzieżowym, ale mamy swoje ambicje i stawiamy na ciągły rozwój. Dlatego Górnik, jako najbardziej utytułowany klub w naszym województwie, od początku był dla nas naturalnym partnerem. Nasza umowa o współpracy, z której ogromnie się cieszę, obejmuje działania w obszarze szkoleniowo-sportowym, organizacyjnym i marketingowym, a każdy z tych elementów jest dla nas bardzo istotny. Osobiście jednak szczególnie zależy mi na rozwoju piłkarskim naszych wyróżniających się zawodników. Szkolimy na wysokim poziomie i dlatego wierzę, że w najbliższej przyszłości nasi młodzi podopieczni będą na tyle dobrze przygotowani, żeby byli w stanie podejmować naukę w Szkole Mistrzostwa Sportowego Górnika Łęczna, zasilać jego drużyny juniorskie oraz kontynuować swoją drogę w zielono-czarnych barwach.
———-
Więcej na stronie Górnika Łęczna: https://tinyurl.com/Polesie-Gornik Fot. Tomasz Płaza / Górnik Łęczna