WYGRANA MŁODZIKÓW i PRZEGRANA TRAMPKARZY W 2 RUNDZIE

1 maja 2021 to kolejna sobota i kolejne piłkarskie emocje. Dziś nasze drużyny młodzików i trampkarzy zmierzyły się z drużynami Granicy Dorohusk. Młodzicy odnieśli zwycięstwo 3:0, natomiast trampkarze zaliczyli bolesną porażkę 1:6.
———-
Młodzicy bardzo dobrze weszli w mecz i już w drugiej minucie prowadzili 1:0, w piątej 2:0, a w jedenastej 3:0. Niestety w tym momencie się zatrzymali i w dalszej części meczu nie stworzyli już żadnej sytuacji, która zaowocowałaby bramką. Jedynym usprawiedliwieniem może być fakt, że trzech naszych zawodników ofensywnych (Dawid Gołoś, Szymon Latała i Stefan Mendel) zmaga się z drobnymi urazami. Cieszy wygrana, jednak styl dzisiejszej gry pozostawia wiele do życzenia. Bierzemy się do ostrej pracy, żeby wyeliminować błędy i kolejne spotkania rozgrywać z pełną mocą.

Bramki dla Polesia zdobywali: Szymon Latała x1, Konrad Rubinowski x1 i Alan Józefczuk x1. Asystą może się poszczycić Szymon Latała.
———-
Trampkarze w początkowych minutach meczu wypracowali sobie kilka dobrych sytuacji, jednak żadnej nie zamienili na bramkę. Bardzo szybko się to na nich zemściło. Po pierwszej połowie przegrywali już 0:5, w drugiej strzelili i stracili jedną bramkę, co ostatecznie zaowocowało dotkliwą porażką 1:6. Niestety duża liczba błędów indywidualnych nie pozwoliła nam na równorzędną walkę. Pozostaje nam ciężko pracować i dążyć do poprawy naszych niedoskonałości. Gratulacje dla zwycięzców!

Honorową bramkę dla Polesia zdobył Bartłomiej Bedłuszak.
———-
MŁODZICY: Bartosz Czajkowski, Paweł Dyszewski, Dawid Gołoś, Adrian Grzegorczyk, Anna Grzywaczewska, Zofia Grzywaczewska, Alan Józefczuk, Kacper Kędzierski, Jakub Kunach, Szymon Latała, Stefan Mendel, Paweł Niewęgłowski, Sylwester Prucnal, Jakub Ramenda, Konrad Rubinowski, Michał Ryszkowski, Filip Szadkowski, Tomasz Szczepanik
Trener: Karol Bujak
Kierownik drużyny: Grzegorz Gołoś
———-
TRAMPKARZE: Bartłomiej Bedłuszak, Mateusz Cegłowski, Oskar Golonka, Filip Grabowicz, Sebastian Jung, Hubert Kowalczuk, Kuba Koziej, Błażej Kuśmicki, Marcin Marcinkowski, Błażej Orysz, Karol Proniuk, Karol Sitkowski, Krystian Skowronek, Karol Śledziński
nieobecni: Dawid Gołoś, Szymon Latała, Jakub Panasiuk