ZWYCIĘSTWO Z HETMANEM ŻÓŁKIEWKA

Młodzicy przywożą ważne 3 punkty z Żółkiewki! W sobotę 27.05.2023 r. rozegraliśmy kolejne spotkanie w I lidze okręgowej. Tym razem naszym przeciwnikiem była drużyna Hetmana Żółkiewka. Ten mecz miał różne fazy. W pierwszej połowie zarysowała się nasza przewaga, którą udokumentowaliśmy dwiema bramkami. Na przerwę schodziliśmy więc w dobrych humorach. Początek drugiej połowy, to nadal dobra gra w ataku i mądre zachowanie w obronie, które w sumie dają nam kolejne dwa trafienia. Potem jednak opadamy z sił i dajemy dojść do głosu przeciwnikom, którzy zdobywają swojego pierwszego gola. Całe szczęście kilka minut później dokładamy kolejną bramkę. Ale zawodnicy Hetmana nie odpuszczają i grając bardzo ambitnie jeszcze dwukrotnie pokonują naszego bramkarza w końcówce spotkania. To był trudny mecz, który jednak ostatecznie rozstrzygnęliśmy na naszą korzyść. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników Polesia i szacunek za walkę do końca dla naszych dzisiejszych przeciwników. Hetman Żółkiewka – Polesie Urszulin 3:5 (0:2).

Bramki dla Polesia zdobywali: Paweł Jung x2, Krzysztof Parasion x1, Mateusz Ordowski x1, Eduard Savchuk x1. Asystami mogą się poszczycić: Gabriel Sierociuk x2 i Paweł Jung x1.

Skład drużyny: Paweł Jung, Jagoda Kaszewska, Albert Myć, Mateusz Ordowski, Krzysztof Parasion, Filip Paszkowski, Fabian Proniuk, Oliwier Redzik, Eduard Savchuk, Gabriel Sierociuk, Stefan Szczepanik

Trener: Karol Bujak / Kierownik drużyny: Grzegorz Gołoś