MŁODZICY I TRAMPKARZE PRZYWOŻĄ KOLEJNE 3 PUNKTY

W sobotę 14.05.2022 nasze drużyny młodzików i trampkarzy rozegrały kolejne mecze ligowe, odpowiednio z Saweną Sawin i Astrą Leśniowice. Oba spotkania zakończyły się naszymi zwycięstwami. Młodzicy pokonali Sawenę 0:5, a trampkarze Astrę 2:5. Brawa dla zwycięzców!
—–
Trampkarze dobrze rozpoczęli swój mecz, bo już w drugiej minucie po sprytnym zostawieniu piłki przez Karola Proniuka bramkę zdobył Szymon Latała. Gra jednak w tym dniu wyraźnie nam się nie kleiła. Mimo wygranej, był to nasz zdecydowanie najsłabszy mecz do tej pory. Do przerwy zdobyliśmy jeszcze dwie bramki, ale jednocześnie daliśmy również przeciwnikom możliwość zdobycia gola. Na drugą połowę wychodziliśmy więc z wynikiem 1:3 dla nas. Zaraz po przerwie znów do głosu doszli przeciwnicy, którzy zdobyli bramkę kontaktową. Całe szczęście umieliśmy odpowiedzieć i strzelić jeszcze dwa gole, a tym samym zakończyć spotkanie wynikiem 2:5. Z wyniku na pewno możemy być zadowoleni, ale niestety z gry już nie bardzo. Na pewno musimy wymagać od siebie więcej! Bramki dla Polesia zdobywali: Szymon Latała x2, Karol Proniuk x2 i Filip Grabowicz x1. Asystami mogą się poszczycić: Karol Proniuk x3 i Stefan Mendel x2.

—–
Młodzicy nie mieli żadnych problemów z pokonaniem Saweny Sawin, która zagrała osłabiona brakiem kilku zawodników. Nasi zawodnicy pewnie weszli w mecz i od początku mądrze grali piłką. Już w piątej minucie wyszliśmy na prowadzenie po celnym strzale Kacpra Ambrozika. Ten sam zawodnik podwyższył wynik w 11-ej minucie. Ostatecznie w pierwszej połowie dołożyliśmy jeszcze jedną bramkę i ze spokojem wychodziliśmy na drugą część spotkania. Po zmianie stron dołożyliśmy jeszcze dwa trafienia, które warto szczególnie podkreślić, gdyż zdobywcą obu bramek był Paweł Jung (rocznik 2011). Bramki dla Polesia zdobywali: Kacper Ambrozik x2, Paweł Jung x2 i Maciej Szczepanik x1. Asystami mogą się poszczycić: Konrad Rubinowski, Alan Józefczuk, Jagoda Kaszewska i Kacper Ambrozik.
—–
Skład drużyny trampkarzy: Kacper Ambrozik, Bartosz Czajkowski, Oskar Golonka, Dawid Gołoś, Filip Grabowicz, Adrian Grzegorczyk, Alan Józefczuk, Sebastian Jung, Michał Kloc, Błażej Kuśmicki, Szymon Latała, Stefan Mendel, Karol Proniuk, Sylwester Prucnal, Konrad Rubinowski
—–
Skład drużyny młodzików: Kacper Ambrozik, Adrian Grzegorczyk, Alan Józefczuk, Paweł Jung, Jagoda Kaszewska, Michał Kloc, Dominik Latała, Paweł Niewęgłowski, Mateusz Ordowski, Filip Paszkowski, Fabian Proniuk, Sylwester Prucnal, Konrad Rubinowski, Maciej Szczepanik